تبدیل تویوتا هایلوکس کلاسیک به اداره پست متحرک!

  1. دوشنبه ۱۴ مرداد ۹۸ ساعت ۰۸:۰۳ (۴ سال،۹ ماه قبل)
تبدیل تویوتا هایلوکس کلاسیک به اداره پست متحرک!
به گزارش فرانگر

ژاپن می خواهد به روزهای خوش قدیمی بازگردد، زمانی که مردم نامه های دست نویس خود را به یکدیگر می فرستادند و برای انجام چنین کاری پروژه ی پست را راه اندازی کرده اند. به منظور پیشبرد اهداف این پروژه، تویوتا هایلوکس کلاسیک به اداره ی پست متحرک تبدیل شده است.

این هایلوکس که به سادگی خودروی پست نامیده می شود زیرساخت ششمین نسل تویوتا هایلوکس را داشته و قطعاً مشابه هیچ خودروی دیگری نیست. رنگ بدنه ی قرمز به همراه عناصر سفیدرنگ نیز باعث می شوند حس کلاسیک این خودرو دوچندان باشد.

در محفظه بار پیکاپ مشهور تویوتا اداره ی پست کوچکی قرار گرفته که از جنس چوب بوده و یک میز کاری کوچک نیز روی آن وجود دارد که کارمند اداره پست می تواند روی آن بنشیند. این اداره ی پست به تمامی کارت های پستال مجهز بوده و بازدیدکنندگان می توانند تصویری از گوشی هوشمند خود را انتخاب کرده و آن را به کارت پستال موردنظر بچسبانند.

این خودروی منحصربه فرد در حال حاضر در مرکز خرید Kitte در توکیو قرار داشته و امسال به سایر نقاط نیز خواهد رفت. این ایده واقعاً جالب و خلاقانه بوده و به افراد روزهای خوش گذشته را یادآوری می کند.

تبدیل تویوتا هایلوکس کلاسیک به اداره پست متحرک!

در آینده ای نه چندان دور ما فرصت دیدن جدیدترین و تواناترین نسخه ی هایلوکس را خواهیم داشت. این خودرو که به تجهیزات و قطعات آفرود زیادی مجهز بوده و خواهد توانست از برخی از سخت ترین مسیرها عبور نماید. در آینده خبرهای بیشتری از این خودرو منتشر خواهیم کرد…
همرسانی نوشتار: