مسافربر اینترنتی به خاطر 500 هزارتومان اعدام را به جان خرید

9 کیلو تریاک داخل بطری آب معدنی + عکس

خبرگزاری  روز گذشته ماموران گشت کلانتری ۱۵۶ افسریه در اتوبان بسیج، قسمت جنوب به شمال در حال گشت زنی بودند که مشاهده کردند یک دستگاه سواری تیبا در حال حرکت خلاف جهت اتوبان و به دنبال یک دستگاه موتورسیکلت است که موتورسیکلت مذکور با دیدن ماموران از محل گریخت و ماموران با توقیف خودروی تیبا به بازجویی از راننده - که جوانی ۲۶ ساله بود - پرداختند.

  1. دوشنبه ۱۴ مرداد ۹۸ ساعت ۰۸:۵۰ (۴ سال،۸ ماه قبل)
قاچاق تریاک آب شده با مسافربر اینترنتی! +عکس
به گزارش فرانگر

روز گذشته ماموران گشت کلانتری ۱۵۶ افسریه در اتوبان بسیج، قسمت جنوب به شمال در حال گشت زنی بودند که مشاهده کردند یک دستگاه سواری تیبا در حال حرکت خلاف جهت اتوبان و به دنبال یک دستگاه موتورسیکلت است که موتورسیکلت مذکور با دیدن ماموران از محل گریخت و ماموران با توقیف خودروی تیبا به بازجویی از راننده - که جوانی ۲۶ ساله بود - پرداختند.

قاچاق تریاک آب شده با مسافربر اینترنتی! +عکس

این جوان که مدعی بود راننده یکی از شرکت های تاکسی اینترنتی است در بازجویی های اولیه مدعی شد باری را قرار است به تهرانپارس برساند که موتورسیکلت فراری با او تصادف کرده و همین موضوع باعث شده راننده تیبا به دنبال او برود اما در جریان بازجویی های فنی مشخص شد جواب های این جوان ضد و نقیض است.

در همین راستا خودروی این فرد مورد بازرسی قرار گرفت و مشخص شد داخل خودرو چند عدد بطری آب از نوع کتابی موجود است و در آنها به طرز ماهرانه ای ۹ کیلوگرم تریاک جاساز شده است که در همین راستا راننده دستگیر و به کلانتری منتقل شد. متهم در ادامه بازجویی در کلانتری گفت که شهروندی در سه راه سیمان تریاک را به او تحویل داده و از او خواسته است در ازای ۵۰۰ هزار تومان، بار را به نقطه ای در تهرانپارس برساند که دستگیر شد.

مرکز اطلاع رسانی پلیس پیشگیری تهران بزرگ با تایید این خبر اعلام کرد: در این زمینه برای متهم - که راننده تاکسی اینترنتی است - پرونده ای تشکیل و او برای سیر مراحل قانونی پرونده به مراجع قضائی مربوطه معرفی شد. تحقیقات برای شناسایی و دستگیری دیگر افراد ادامه دارد.

همرسانی نوشتار: