تصاویر جاسوسی آلفارومئو استلویو فیس لیفت

  1. یکشنبه ۱۳ مرداد ۹۸ ساعت ۱۳:۰۳ (۴ سال،۹ ماه قبل)
تصاویر جاسوسی آلفارومئو استلویو فیس لیفت
به گزارش فرانگر

در ماه مارس بود که اولین تصاویر جاسوسی از نسخه ی فیس لیفت آلفارومئو استلویو منتشر شد و حالا نیز تصاویر دیگری از تنها قدبلند این برند ایتالیایی به دست آمده است. این پروتوتایپ در هوای گرم مشغول گذراندن تست های خود بوده ظاهراً به سیستم چهار چرخ محرک مجهز است زیرا در سمت چپ درب پشتی لوگوی Q۴ پنهان شده است.

با وجود بخش اعظم پوشش های استتاری در سپرهای عقب و جلو می توان گفت عمده ی تغییرات در همین بخش ها رخ خواهند داد. صادقانه باید گفت این خودرو تقریباً مشابه نسخه ی فعلی استلویو بوده و همین امر باعث می شود فکر کنیم آلفارومئو در حال تست ایجاد تغییرات سخت افزاری بیشتری بوده اما ترجیح داده از بدنه ی مدل پیش از فیس لیفت استفاده کند. به هرحال باید گفت بخش مرکزی کاپوت نیز از پوشش استتاری استفاده کرده و نشان های خودرو نیز زیر این پوشش پنهان شده اند.

در چندین تصویر منتشر شده می توانیم کابین این خودرو را نیز ببینیم اما موضوع مهم اینکه تصاویر یاد شده به خودروی رؤیت شده مربوط نیستند بلکه کابین همان خودرویی هستند که چند ماه قبل دیده شده بود.

تصاویر جاسوسی آلفارومئو استلویو فیس لیفت

با نگاهی به تصاویر می توان گفت استراحت گاه دست بین صندلی ها کاملاً متفاوت بوده و دیگر به سمت سرنشین جلو متمایل نیست. همچنین دکمه ی پارک الکترونیکی نیز به سمت چپ اهرم تعویض دنده رفته است. در سمت راست شیفتر نیز فضای ذخیره ای کوچکی وجود دارد. شاید هم این بخش دربردارنده ی چند دکمه باشد که فعلاً در این خودرو نصب نشده اند. برخی تریم های جدید در بخش پایینی کنسول مرکزی نیز بکار رفته اما برای تشخیص تغییرات این بخش باید طرفدار دو آتشه ی آلفارومئو باشید.

تصاویر جاسوسی آلفارومئو استلویو فیس لیفت

با توجه به وضعیت بدنه و کابین می توان گفت این خودرو احتمالاً فاقد تمامی قطعات و بخش های نهایی خود بوده و بنابراین مدل نهایی احتمالاً کابین متفاوت تری خواهد داشت.

تصاویر جاسوسی آلفارومئو استلویو فیس لیفت

به روزرسانی میانه ی عمر آلفارومئو استلویو با تولید مدل طویل تر نیز همراه خواهد بود. انتظار می رود نسخه ی عادی استلویو فیس لیفت در سال ۲۰۲۰ معرفی شود و در همان زمان نیز نسخه ی تولیدی کراس اوور کامپکت این شرکت با نام توناله پدیدار گردد. هر دو خودرو از قوای محرکه ی هیبریدی و سیستم خودران سطح ۳ استفاده خواهند کرد.

تصاویر جاسوسی آلفارومئو استلویو فیس لیفت
همرسانی نوشتار: