سریال جدید اچ بی او با حضور بازیگران معروف + عکس

اعضای اصلی تیم سریال جدید "جاس ویدون" که محصولی از شبکه اچ بی او است مشخص شدند. این سریال به نام "نورز" (The Nevers) با حضور بازیگرانی از جمله "لارا دانلی" در نقش "آمالیا ترو"، "اولیویا ویلیامز" در نقش "لوینیا بیدلو"، "جیمز نورتون" در نقش "هوگو سوان"، "تام رایلی" در نقش "آگوستوس بیدلو"، "آن اسکلی" در نقش "پننس ادیر"، "بن چاپلین" در نقش "کارآگاه فرانک موندی"، "پیپ تورنس" در نقش "لرد میسن"، "زاخاری موموه" در نقش "دکتر هوراشیو کوزنس"، "ایمی منسن" در نقش "مالادی"، "نیک فراست" در نقش "دکلن ارون"، "ریچل نیل" در نقش "انی کاربی"، "النور تاملینسون" در نقش "مری برایتون" و "دنی اوهر" در نقش "ادموند هیگ" ساخته می شود.

  1. جمعه ۱۱ مرداد ۹۸ ساعت ۲۱:۲۵ (۴ سال،۹ ماه قبل)
سریال جدید اچ‌بی‌او با حضور بازیگران معروف
به گزارش فرانگر

سریال "نورز" که ساخت آن جولای گذشته تایید شد داستانی حماسی علمی تخیلی درباره گروهی از زنان دوره ویکتوریا است که با به دست آوردن قدرت های عجیب باید در مأموریتی حیاتی با دشمنان خستگی ناپذیر رو به رو شوند که ممکن است سرنوشت دنیا را تغییر دهد. "لوینیا بیدلو" زن مجردی است که از "تاچد" یا "ابر انسان ها" حمایت می کند و با ثروت عظیم خانوادگی اش پرورشگاهی را می چرخاند که "آمالیا" و بسیاری دیگر از تاچدها در آن زندگی کرده اند. او شخصیت زرنگ با افکاری سنتی است.

شخصیت "هوگو سوان" یک پسر مدرن است که مدیریت یک کلاب مخفی را بر عهده دارد و گاهی نیز از طریق باج گیری پول به دست می آورد. او دوست دارد تا همه از او متنفر باشند و از طرفداران تاچد است. "پننس ادیر" دوست صمیمی "آمالیا" و از اولین کسانی که عضو تاچد شدند است. او توانایی خارق العاده ای در اختراع کردن دارد و از قدرت خود لذت می برد. "آگوستوس بیدلو" پرنده شناس باهوش و مهربان و برادر "لوینیا" است. او مدیریت ثروت خانوادگی را به خواهر بزرگ خود می سپارد و از تاچد کمی می ترسد. البته با گذر زمان و به دلیل تأثیرات دوستش "هوگو" و "خانم ادیر" کم کم به سمت این گروه کشیده می شود.

ویدون سازنده، نویسنده، کارگردان و تهیه کننده اجرایی سریال را بر عهده خواهد داشت. "جین اسپنسون" و "داگ پتری" نیز نویسنده این سریال هستند. اسپنسون و پتری به همراه "بنی کالفیلد" تهیه کننده اجرایی نیز خواهند بود. زمان پخش این سریال هنوز مشخص نیست.