نتایج جالب مطالعه شاخص سطح اطمینان حمل ونقل جی دی پاور

  1. جمعه ۱۱ مرداد ۹۸ ساعت ۱۸:۰۲ (۴ سال،۸ ماه قبل)
نتایج جالب مطالعه شاخص سطح اطمینان حمل‌ونقل جی دی پاور
به گزارش فرانگر

خودروسازان کاملاً درگیر ساخت خودروهای الکتریکی و خودران شده اند اما به نظر می رسد مصرف کنندگان علاقه ی چندانی به آن ها ندارند.

مطالعه ی شاخص سطح اطمینان حمل ونقل جی دی پاور داده های به دست آمده از ۵ هزار مصرف کننده که احساس خود درباره ی خودروهای خودران و الکتریکی را بیان می کنند نشان داده بسیاری از افراد نیازمند شواهد و مدارک متقاعد کننده بیشتر برای باور توسعه ی جدیدترین تکنولوژی های صنعت خودرو هستند.

این مطالعه نشان داده شاخص سطح اطمینان حمل ونقل خودروهای خودران ۳۶ از ۱۰۰ امتیاز بوده است. یکی از دلایل این امتیاز نازل این بوده که مردان گفته اند از حضور در خودرویی خودران احساس خوبی ندارند و از وجود خودروهای خودران دیگر در جاده ها می ترسند. به نظر می رسد این ناراحتی از عدم اطمینان به تکنولوژی خودران به وجود آمده زیرا ۷۱ درصد مصرف کنندگان درباره ی نقص های فنی احتمالی نگرانی هایی داشته اند. ۵۷ درصد افراد حاضر در این نظرسنجی نیز از هک شدن خودروهای خودران می ترسند و ۵۵ درصد افراد نیز به نگرانی های خود درباره ی مسئولیت های قانونی پس از تصادف این گونه خودروها اشاره کرده اند.

نتایج جالب مطالعه شاخص سطح اطمینان حمل ونقل جی دی پاور

البته همه ی خبرهای منتشر شده ناامید کننده نیست زیرا ۶۵ درصد افراد درباره ی خودروهای خودران امیدوار بوده و به نظر می رسد با ارائه ی اطلاعات بیشتر می توان نگرانی افراد را برطرف کرد. ۶۶ درصد پاسخ دهندگان گفته اند چیز زیادی درباره ی خودروهای خودران نمی دانند.

نتایج جالب مطالعه شاخص سطح اطمینان حمل ونقل جی دی پاور

پذیرش خودروهای الکتریکی بالاتر بوده زیرا آن ها شاخص اطمینان حمل ونقل ۵۵ را دارند. اگرچه مشتریان مزیت های زیست محیطی این خودروها را دوست دارند اما بسیاری از آن ها می گویند احتمالاً خودرویی الکتریکی را نخواهند خرید و نگرانی های بیشتری درباره میزان قابلیت اطمینان آن ها در مقایسه با خودروهای درون سوز دارند. مشتریان همچنین نگران هزینه ها، نبود زیرساخت های شارژ و برد این خودروها هستند.

نتایج جالب مطالعه شاخص سطح اطمینان حمل ونقل جی دی پاور

بسیاری از این چالش ها در حال برطرف شدن هستند زیرا خودروسازان جایگاه های شارژ بیشتری را می سازند و برد بسیاری از خودروهای الکتریکی به فراتر از ۳۰۰ کیلومتر رسیده است. خودروسازان همچنین در حال معرفی خودروهای الکتریکی با زمان شارژ سریع تر هستند. این یک موضوع مهم است زیرا ۷۴ درصد افراد گفته اند تنها ۳۰ دقیقه یا کمتر برای دریافت حدود ۳۲۰ کیلومتر از برد خودرو را منتظر خواهند ماند.

نتایج جالب مطالعه شاخص سطح اطمینان حمل ونقل جی دی پاور
همرسانی نوشتار: