تهدید فراری به شکایت از یک طراح کفش!

  1. جمعه ۱۱ مرداد ۹۸ ساعت ۰۸:۰۰ (۴ سال،۶ ماه قبل)
تهدید فراری به شکایت از یک طراح کفش!
به گزارش فرانگر

همانند بسیاری از افراد جوان و موفق، فیلیپ پلین که طراح مد آلمانی می باشد دوست دارد سبک زندگی خاص و سطح بالای خود را در شبکه های اجتماعی و به ویژه اینستاگرام به نمایش بگذارد.

به همین خاطر پیج او پر از مکان های جذاب و خودروهای خاص و متمایز است که از جمله ی آن ها می توان به رولزرویس فانتوم، لامبورگینی اوروس و فراری ۸۱۲ سوپرفست اشاره کرد. پلین همچنین از پیج اینستاگرام خود برای نمایش و بازاریابی برخی از محصولات خود استفاده می کند و به نظر می رسد این امر ظاهراً باعث ناراحتی فراری شده است!

پلین در یکی از پست های اخیر خود نامه ای از وکلای فراری دریافت کرده که در آن پلین به استفاده غیرقانونی از نشان های تجاری ثبت شده از فراری متهم شده است. ظاهر پلین تصویری از کفش های کمپانی خود را روی شیشه ی عقب فراری ۸۱۲ سوپرفست خود منتشر کرده و همین امر واکنش فراری را در پی داشته است.

نامه ی فراری به همین جا ختم نشده و در آن گفته شده:

تهدید فراری به شکایت از یک طراح کفش!

نشان های تجاری و خودروهای فراری که در تصاویر شما به نمایش درآمده اند کاملاً با هویت برند فراری در تناقض بوده است. این نوع سبک زندگی باعث لطمه به شهرت و اعتبار فراری شده است.

وکلای فراری از پلین درخواست کرده اند تمامی تصاویر یاد شده ظرف مدت ۴۸ ساعت پاک شوند و او استفاده از نشان های تجاری و خودروهای فراری برای اهداف تجاری را متوقف کند. آن ها همچنین ادعا کرده اند اعمال پلین توجه دادگاه ها را به خود جلب خواهد کرد.

به نظر نمی رسد که پلین عقب نشینی کرده باشد زیرا گفته است:

من حتی نمی توانم درباره ی اینکه چقدر از دریافت این ادعاهای غیرمنصفانه علیه زندگی شخصی خود ناامید و منزجر شده ام حرفی بزنم.

او به علاقه ی خود به فراری اشاره کرده و گفته که اولین اسب رقصان خود را ۱۰ سال پیش خریده است. او نامه ی موردبحث را یک باج خواهی آشکار دانسته و خاطرنشان ساخته این اتفاق با انتشار تصویری از خودروی شخصی او در پیج شخصی اش شروع شده است.

اگرچه لحن نامه کاملاً تند و تهدیدآمیز است اما به نظر می رسد فراری نگرانی ای درباره ی افرادی با پوشش های خاص موجود در تصاویر ندارد. همان گونه که در نامه ی فراری آمده، بازاریابی کفش های پلین باعث نقض حقوق تجاری فراری شده است.

خلاصه باید گفت فراری از اینکه پلین کفش هایش را روی ۸۱۲ سوپرفست گذاشته و حواس افراد را از کفش های رسمی پوما برای فراری پرت کرده ناراحت است. البته ذکر این نکته مهم است که کفش های پوما دارای لوگوی فراری بوده درحالی که کفش های پلین فقط روی شیشه ی این خودرو قرار داشته اند.

هنوز مشخص نیست که این ماجرا به کجا خواهد کشید اما اگر هیچ یک از دو طرف کوتاه نیایند احتمال حضور آن ها در دادگاه وجود دارد.
همرسانی نوشتار: