معرفی قریب الوقوع پیکاپ تسلا

  1. چهارشنبه ۹ مرداد ۹۸ ساعت ۱۳:۰۴ (۴ سال،۹ ماه قبل)
معرفی قریب‌الوقوع پیکاپ تسلا
به گزارش فرانگر

ایلان ماسک مدیر اجرایی شرکت تسلا می گوید پیکاپ مورد انتظار این خودروساز در ۲ تا ۳ ماه آینده معرفی خواهد شد.

در ماه های اخیر خبرهای معرفی این خودروی خبرساز تا پیش از پایان سال جاری میلادی منتشر شده بود اما توئیت های ماسک ایده ی روشنی از رونمایی رقیب ریویان R۱T ایجاد کرده است. او گفته است:

ما به زمان رونمایی این خودرو نزدیک هستیم اما جادوی ما در جزئیات نهایی آن مشخص خواهد شد. شاید ۲ تا ۳ ماه آینده این خودرو را ببینیم.

گفته های مدیر تسلا نشان می دهد که این برند هنوز در حال طی کردن فاز نهایی توسعه ی محصول جدید خود است.

معرفی قریب الوقوع پیکاپ تسلا

تسلا تنها یک تصویر تیزری از این پیکاپ منتشر کرده ولی خب نمی توانیم چیز زیادی از این تیزر به دست بیاوریم. با این وجود گفته های قبلی ماسک نشان می دهد طراحی این خودرو کاملاً با سایر محصولات این خودروساز متفاوت خواهد بود. به احتمال زیاد افرادی که با محصولات فعلی تسلا آشنا هستند از شنیدن اینکه پیکاپ این شرکت طراحی متفاوتی خواهد داشت خوشحال می شوند.

در ماه ژوئن اعلام شد پیکاپ تسلا قیمت کمتر از ۵۰ هزار دلار خواهد داشت و همانند پورشه ۹۱۱ عمل خواهد کرد که کاملاً ادعاهای برجسته ای است. گفته شده این خودرو حداقل ۶ صندلی خواهد داشت و ظرفیت یدک کشی آن به ۱۳۶۰۰۰ کیلوگرم خواهد رسید و برد آن بین ۶۴۵ تا ۸۰۰ کیلومتر خواهد بود.

معرفی قریب الوقوع پیکاپ تسلا

از طرف دیگر جنرال موتورز نیز تائید کرده روی تولید یک پیکاپ الکتریکی کار می کند و بنابراین این کلاس خودرویی در آینده ی نزدیک وضعیت بسیار هیجان انگیزی خواهد داشت.

معرفی قریب الوقوع پیکاپ تسلا
همرسانی نوشتار: