ژاپنی باابهت! هوندا پایلوت بلک ادیشن ۲۰۲۰

  1. سه شنبه ۸ مرداد ۹۸ ساعت ۱۴:۵۱ (۴ سال،۱۰ ماه قبل)
ژاپنی باابهت! هوندا پایلوت بلک ادیشن 2020
به گزارش فرانگر

بنا به دلایلی خودروسازان معتقدند مشکی کردن بدنه و برخی جزئیات آن باعث می شود خودروها از نظر تجاری به موفقیت بالایی دست یابند.

طی چند سال اخیر خودروهای سفارشی زیادی با پسوند بلک ادیشن معرفی شده اند و جدیدترین آن ها نیز هوندا پایلوت بلک ادیشن ۲۰۲۰ می باشد.

این خودرو که امروز وارد نمایندگی های فروش شده در بالاترین سطح خانواده ی پایلوت ۲۰۲۰ قرار گرفته و قیمت پایه ی ۴۹۶۲۰ دلاری دارد. قیمت این خودرو تقریباً ۵۰ درصد بیشتر از قیمت مدل پایه ی پایلوت LX با بهای ۳۱۵۵۰ دلار بوده و بنابراین انتظار داریم پایلوت بلک ادیشن چیزی بیشتر از تغییرات ظاهری باشد.

ابتدا بیایید روی عناصر مشکی رنگ این خودرو تمرکز کنیم. نسخه ی پرچم دار پایلوت که از مدل ریجلاین بلک ادیشن الهام گرفته از رنگ بدنه ی مشکی صدفی سود برده و نشان های بلک ادیشن روی جلوپنجره و درب پشتی آن به چشم می خورند. این شاسی بلند از رینگ های ۲۰ اینچی تیره رنگ سود برده و همین رنگ روی جلوپنجره، چراغ های جلو، پروفایل جانبی، دستگیره درب ها، تریم دور پنجره ها و مه شکن ها دیده می شود.

ژاپنی باابهت! هوندا پایلوت بلک ادیشن 2020

داخل کابین نیز عناصر قرمزرنگ برای داشبورد، درب ها و کنسول مرکزی بکار رفته و تکمیل کننده ی آن ها نیز دوخت قرمز رنگ روی صندلی های ردیف اول و دوم، پانل درب ها و غربیلک فرمان می باشد. از دیگر ویژگی های متمایز کابین می توان به لوگوهای بلک ادیشن روی صندلی ها و کف پوش ها اشاره کرد.

ژاپنی باابهت! هوندا پایلوت بلک ادیشن 2020

پایلوت بلک ادیشن ۲۰۲۰ بر پایه ی نسخه ی پرچم دار الیت شکل گرفته و مدلی کاملاً مجهز است. تجهیزات استاندارد این خودرو عبارت اند از گیربکس ۹ سرعته اتوماتیک، مدیریت گشتاور متغیر و هوشمند، سیستم چهار چرخ محرک با هدایت گشتاوری، صندلی های کاپیتانی ردیف دوم، پکیج ایمنی هوندا و…

از جمله تجهیزات تکنولوژی و رفاهی نیز می توان به صفحه نمایش ۸ اینچی، اپل کارپلی، اندروید اتو، شارژ بی سیم گوشی، درب پشتی برقی و ارتباط ۴G LTE اشاره کرد.

ژاپنی باابهت! هوندا پایلوت بلک ادیشن 2020

ژاپنی باابهت! هوندا پایلوت بلک ادیشن 2020
همرسانی نوشتار: