افزایش قیمت کارخانه ای پژو ۲۰۷ و ۴۰۵

  1. سه شنبه ۸ مرداد ۹۸ ساعت ۰۷:۲۴ (۴ سال،۸ ماه قبل)
پژو 207i
به گزارش فرانگر

دنیای اقتصاد: ایران خودرو طی بخش نامه ای قیمت جدید دو محصول خود یعنی پژو ۲۰۷ دنده ای و پژو ۴۰۵ SLX را اعلام کرد.

آن طور که خبرگزاری گزارش داده، بنابر تصمیم ایران خودرو، پژو ۲۰۷ دنده ای با کیسه هوای راننده و سرنشین و رینگ فولادی و یورو ۴ که پیش از این با قیمت ۹۶ میلیون و ۷۳۰ هزار تومان در کارخانه به فروش می رسید، از این پس به قیمت ۹۹ میلیون و ۹۹۰ هزار تومان به فروش می رسد؛ بنابراین این محصول بیش از ۳ میلیون تومان افزایش قیمت را تجربه کرده است.

ایران خودرو همچنین قیمت جدید پژو ۴۰۵ SLX را نیز با جهشی هشت میلیون تومانی از ۶۷ میلیون و ۸۸۰ هزار تومان به ۷۶ میلیون و ۱۲ هزار تومان رساند. همزمان با افزایش قیمت ها خبر می رسد که این شرکت به سرعت در حال تکمیل خودروهای ناقص دپو شده می باشد و ورود به بازار لااقل یکصد هزار خودروی جدید این شرکت طی هفته های آینده احتمالا با ریزش قیمت بازار این خودروها همراه خواهد بود.

افزایش قیمت کارخانه ای پژو ۲۰۷ و ۴۰۵

  • رمزگشایی کارت سوخت کجا انجام می شود؟

فارس: با توجه به محدودیت عرضه بنزین با استفاده از کارت سوخت جایگاه که از ۲۰ مرداد ماه اعمال می شود، سرعت صدور کارت سوخت شخصی افزایش یافت.

افزایش قیمت کارخانه ای پژو ۲۰۷ و ۴۰۵

از ۱۳ روز دیگر براساس تصمیم وزارت نفت عرضه بنزین تنها با کارت سوخت انجام می شود.

براساس تصمیم شرکت ملی پخش به عنوان مجری این طرح افرادی که پس از این تاریخ نتوانستند کارت سوخت دریافت کنند می توانند با کارت سوخت جایگاه اقدام به سوخت گیری کنند با این تفاوت که سهمیه این خودرو ها از ۶۰ لیتر کاهش یافته و به ۳۰ لیتر می رسد.

این محدودیت به این دلیل است که همه صاحبان خودرو از کارت سوخت شخصی به منظور سوخت گیری در جایگاه های عرضه استفاده کنند.

این موضوع موجب شده است تا تقاضا برای دریافت کارت سوخت المثنی افزایش یابد، براساس گفته های معاون مدیر عامل شرکت پخش فرآورده های نفتی ایران در راستای اجرای طرح تحویل بنزین با کارت سوخت هم اکنون روزانه ۵۰ هزار کارت سوخت جدید صادر می شود.

به گفته حمید قاسمی معاون مدیر عامل شرکت پخش فرآورده های نفتی ایران افرادی که به هر دلیلی فاقد کارت سوخت هستند هرچه سریع تر باید به دفاتر پلیس +۱۰ و یا دفاتر پخش فرآورده های نفتی مراجعه و نسبت به ثبت نام و تهیه کارت سوخت آن اقدام کنند.

فارس اما موضوع مهمی که این روزها گریبان گیر صاحبان کارت سوخت شده است مسئله رمز این کارت های سوخت است، براساس اعلام مسئولان شرکت ملی پخش فراورده های نفتی رمز کارت های سوختی که جدید صادر شده است ۴ رقم سمت راست کد ملی مالک خودرو است اما عده ای که از گذشته کارت سوخت داشته اند و رمز کارت سوخت خود را فراموش کرده اند می توانند به دفاتر پلیس +۱۰ مراجعه کرده و در آنجا در خواست اصلاح رمز خود را ارائه کنند.

هم چنین شرکت ملی پخش فراورده های نفتی برای ساکنین تهران آدرس نواحی که اقدام به رمز گشایی کارت سوخت می کنند را منتشر کرده است که که این آدرس ها را می توان از اینجا مشاهده کرد.
همرسانی نوشتار: