حضور وزیر جوان در یکی از رستوران های قزوین خبر ساز شد + عکس

انتشار تصویری از حضور محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در یکی از رستوران های قزوین، حاشیه ساز شد و برخی از کاربران فضای مجازی و کانال های پیام رسان ها از سفر مخفی و سیاسی وزیر جوان به قزوین خبر دادند.

  1. دوشنبه ۷ مرداد ۹۸ ساعت ۰۸:۴۵ (۴ سال،۹ ماه قبل)
حضور وزیر جوان در یکی از رستوران‌های قزوین حاشیه ساز شد +عکس
به گزارش فرانگر

برخی هم این سفر وزیر جوان کابینه به قزوین را به مسائل انتخاباتی ربط دادند و از تبدیل شدن قزوین به حیاط خلوت سیاسی مسؤولان گلایه کردند.

اما ماجرا از این قرار بود که وزیر ارتباطات در پایان سفری غیرکاری و خانوادگی به استان گیلان و در راه بازگشت، توقفی کوتاه در قزوین داشته و در یکی از رستوران های مشهور شهر حاضر می شود.

یکی از سهامداران رستوران نیز که سابقۀ فعالیت خبری نیز دارد، با انتشار تصویر وزیرجوان در استوری اینستاگرامش از حضور وی در رستوران خود در قزوین خبر می دهد و همین تصویر مورد تحلیل برخی کاربران و کانال های خبری فضای مجازی قرار می گیرد.

سفر خانوادگی بود

محمدجواد آذری جهرمی با تأیید سفر خود به قزوین اظهار کرد: سفر به قزوین مربوط به روز شنبه بوده و خانواده ام نیز در این سفر همراه من بوده اند.

وی افزود: این سفر به هیچ عنوان کاری و یا علی رغم آنچه در استان قزوین مطرح شده سیاسی نبوده و من در بازگشت از سفر خانوادگی شمال به سمت تهران، ساعاتی را با خانواده در قزوین بودم.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات همچنین در پاسخ به این سوال که آیا قصد سفر کاری به قزوین برای بررسی وضعیت حوزه کاری خود را دارد بیان کرد: این سفر در برنامه کاری قرار دارد و ان شالله حتما انجام خواهد شد.

همرسانی نوشتار:پربازدیدترین های هفته