به روزرسانی ایمنی فورد اورست برای بازار استرالیا

  1. یکشنبه ۶ مرداد ۹۸ ساعت ۱۴:۰۵ (۴ سال،۸ ماه قبل)
به‌روزرسانی ایمنی فورد اورست برای بازار استرالیا
به گزارش فرانگر

فورد ایمنی اس یووی قلچماق اورست را برای بازار استرالیا مورد به روزرسانی جامعی قرار داده است. بدین ترتیب تمامی مدل های اورست که از ماه می امسال به بعد تولید می شوند به صورت استاندارد به ترمز اضطراری خودکار با قابلیت تشخیص عابر پیاده مجهز خواهند بود. علاوه بر این، درحالی که قبلاً سیستم کمک به حفظ حرکت میان خطوط با هشدار راننده، سیستم تشخیص ترافیک و نوربالای خودکار فقط در تیپ های گران قیمت تر ترند و تیتانیوم ارائه می شدند، حالا به صورت استاندارد در تیپ پایهٔ Ambiente هم وجود دارند.

این سیستم های ایمنی جدید به تجهیزات قبلی شامل دوربین دید عقب، سنسورهای پارک عقب، کروز کنترل با محدودکنندهٔ سرعت قابل تنظیم و سیستم کنترل پایداری پویا (DSC) اضافه شده اند که آخری خود شامل ترمز ABS، کنترل تطبیقی بار، سیستم جلوگیری از چپ کردن، کنترل کشش و سیستم کنترل تریلر می شود. در همین حال، نسخه های دو دیفرانسیل نیز به سیستم کنترل پایین آمدن از شیب ها، سیستم کمکی شروع حرکت در سراشیبی ها و قفل دیفرانسیل عقب هم مجهز هستند.

به روزرسانی ایمنی فورد اورست برای بازار استرالیا

اورست که بر اساس پیکاپ رنجر ساخته شده است، در استرالیا با دو پیشرانهٔ دیزلی مختلف عرضه می شود. موتور استاندارد یک واحد ۳.۲ لیتری پنج سیلندر با ۱۹۵ اسب بخار قدرت و ۴۷۰ نیوتن متر گشتاور است درحالی که موتور قوی تر ۲ لیتری چهار سیلندر بای توربو با ۲۱۰ اسب بخار قدرت و ۵۰۰ نیوتن متر گشتاور هم به صورت سفارشی ارائه می شود. البته تیپ تیتانیوم به صورت استاندارد به این موتور مجهز است.

به روزرسانی ایمنی فورد اورست برای بازار استرالیا

انتقال نیروی پیشرانهٔ پنج سیلندر توسط یک گیربکس شش سرعتهٔ اتوماتیک صورت می گیرد اما موتور چهار سیلندر به یک گیربکس ۱۰ سرعتهٔ اتوماتیک متصل شده که از رنجر رپتور گرفته شده است. نسخهٔ بروز شدهٔ فورد اورست هم اکنون با قیمت پایهٔ ۴۹,۴۹۰ دلار استرالیا (۳۴,۸۰۰ دلار) برای مدل پایهٔ Ambiente پنج نفرهٔ دیفرانسیل عقب در استرالیا عرضه می شود.

به روزرسانی ایمنی فورد اورست برای بازار استرالیا
همرسانی نوشتار: