اخراج بازیگر بداخلاقی که کفر تهیه کننده اش را در آورد + عکس

بازیگر آمریکایی برنده اسکار در سه هفته اجرای "چای ساعت پنج" در بوستن تنها روی صحنه رفت و نقش کاترین هپبرن را ایفا کرد.

  1. شنبه ۵ مرداد ۹۸ ساعت ۲۳:۱۵ (۴ سال،۸ ماه قبل)
اخلاق تند خانم بازیگر کار دستش داد
به گزارش فرانگر

در شرایطی که به نظر می رسید داناوی در ادامه اجراها در تئاتر برادوی هم همراه گروه باشد اما گفته می شود اخلاق تند او به مذاق تهیه کنندگان و دیگر عوامل اجرایی نمایش خوش نیامده و آنها تصمیم گرفتند یک بازیگر دیگر برای این نقش پیدا کنند.

همشهری آنلاین به نقل از نیوزویک، دو تهیه کننده "چای ساعت پنج" روز چهارشنبه در یک بیانیه مشترک اعلام کردند دیگر با بازیگر ۷۸ ساله آمریکایی همکاری نمی کنند. این نمایش اوایل سال آینده میلادی در وست اند لندن هم روی صحنه می رود و تلاش های برای یافتن بازیگر نقش کاترین هپبرن همچنان ادامه دارد. نیویورک پست از پشت صحنه بسیار ناآرام پروژه "چای ساعت پنج" و برخورد تند و درگیری داناوی با یکی از عوامل به عنوان دلیل پایان همکاری خبر داده است.

بازیگر آمریکایی که در ۱۹۷۷ برای بازی در "شبکه" برنده اسکار بهترین بازیگر زن شد، در دوران حضور حرفه ای در دنیای سینما شناخته می شد. رومن پولانسکی به شدت از حضور او در "محله چینی ها" شکایت کرده و بت دیویس این ستاره قدیمی را "بدترین همکار" خود لقب داده بود. هر چند برخی چهره ها از جمله سیدنی لومت و جانی دپ هم جزو پشتیبانان داناوی هستند و همواره او را ستوده اند.

"چای ساعت پنج" نخستین حضور داناوی روی صحنه تئاتر پس از ۳۷ سال دوری بود. هر چند رسانه های بوستن کوشیدند از تنها بازیگر نمایش تعریف کنند اما تماشاگران شاهد بودند که او گاهی دیالوگ هایش را فراموش می کند. این ستاره قدیمی قرار بود در اجرای سال ۱۹۹۴ "سانست بولوار" در لس آنجلس جانشین گلن کلوز شود اما اندرو لوید وبر به دلیل ناتوانی داناوی در خواندن از خیر اجرا گذشت.

4342029

داناوی از معدود بازیگران تاریخ سینماست که همزمان برنده اسکار، گلدن گلوب، بفتا و امی شده است. او پس از نامزدی برای "بانی و کلاید" و "محله چینی ها" در سومین و آخرین نامزدی خود جایزه اسکار برد و یک بفتا، یک امی و سه گلدن گلوب هم در کارنامه دارد.