عرضهٔ فیس لیفت جک S۳ مدل ۲۰۲۰ به بازار چین

  1. شنبه ۵ مرداد ۹۸ ساعت ۱۲:۴۷ (۴ سال،۸ ماه قبل)
عرضهٔ فیس‌لیفت جک S3 مدل 2020 به بازار چین
به گزارش فرانگر

جک یکی از اولین شرکت هایی بود که با مدل S۳ به بخش کراس اوورهای کوچک بازار چین وارد شد و فروش فوق العاده ای را هم تجربه کرد به گونه ای که فروش S۳ در دوران اوج حتی به بیش از ۲۰ هزار دستگاه در ماه رسید اما با عرضهٔ مدل های جدیدی به بازار مثل بائوجون ۵۱۰ و جیلی ویژن X۳، سهم بازار S۳ تا حد زیادی کاهش یافت و فروش ماهانهٔ آن به تنها چند صد دستگاه رسید؛ بنابراین جک برای بهبود فروش این خودرو، نسخهٔ فیس لیفت شدهٔ آن را در نمایشگاه شانگهای امسال رونمایی کرد.

در این فیس لیفت، بیشترین تغییرات در بخش جلویی S۳ صورت گرفته و به تبعیت از مُد طراحی محبوب این روزهای بازار، چراغ های جلوی دوبخشی برای خودرو در نظر گرفته شده است. علاوه بر این، در این قسمت جلوپنجره و سپر جدیدی هم به چشم می خورد که نمایی پرانرژی به دماغهٔ S۳ بخشیده اند. در بخش عقبی خودرو اما حجم تغییرات بسیار کمتر است و صرفاً به اصلاحاتی در سپر بسنده شده است.

عرضهٔ فیس لیفت جک S3 مدل 2020 به بازار چین

عرضهٔ فیس لیفت جک S3 مدل 2020 به بازار چین

عرضهٔ فیس لیفت جک S3 مدل 2020 به بازار چین

در داخل S۳ مدل ۲۰۲۰ نیز شاهد به روزرسانی های نه چندان بزرگی هستیم که مهم ترین آن ها جایگزینی صفحه نمایش سیستم اطلاعاتی-سرگرمی آن با نمونهٔ بزرگ تر ۱۰.۲۵ اینچی است. علاوه بر این، به تجهیزات تیپ های بالایی خودرو نیز سانروف پانوراما و صندلی برقی راننده اضافه شده است. ترمز ABS نسل نهم ساخت بوش، سیستم کنترل پایداری بدنه (ESP)، بیش از ۱۰ سیستم ایمنی فعال، دوربین دید ۳۶۰ درجه و… هم از تجهیزات ایمنی این کراس اوور کوچک چینی هستند.

عرضهٔ فیس لیفت جک S3 مدل 2020 به بازار چین

زیر کاپوت S۳ یک پیشرانهٔ ۱.۵ لیتری چهار سیلندر تنفس طبیعی قرار گرفته که ۱۱۶ اسب بخار قدرت و ۱۵۰ نیوتن متر گشتاور دارد. این نیرو توسط یک گیربکس شش سرعتهٔ دستی انتقال پیدا می کند که به منظور کارایی بیشتر، ضرایب آن بلندتر شده است تا خودرو با استانداردهای آلایندگی China-۶B چین مطابقت پیدا کند. جک S۳ مدل ۲۰۲۰ با قیمتی بین ۶۷,۹۰۰ یوآن (۹,۹۰۰ دلار) تا ۸۷,۹۰۰ دلار (۱۲,۸۰۰ دلار) در تاریخ ۱۲ جولای رسماً به بازار چین عرضه شده است.

عرضهٔ فیس لیفت جک S3 مدل 2020 به بازار چین
همرسانی نوشتار: