جنرال موتورز چگونه قیمت کوروت C۸ را پایین نگه داشته است؟

  1. جمعه ۴ مرداد ۹۸ ساعت ۱۸:۰۲ (۴ سال،۱۰ ماه قبل)
جنرال موتورز چگونه قیمت کوروت C8 را پایین نگه‌داشته است؟
به گزارش فرانگر

یکی از بزرگ ترین سؤالات در مورد نسل جدید شورلت کوروت این است که جنرال موتورز چگونه توانسته قیمت پایهٔ آن را زیر ۶۰ هزار دلار نگه دارد آن هم درحالی که قیمت پایهٔ کوروت C۷ کنونی با ۴۵۵ اسب بخار قدرت از ۵۵,۹۰۰ دلار شروع می شود. Motor Authority همین سؤال را از رئیس جنرال موتورز آقای «Mark Reuss» پرسیده است.

وی در پاسخ به سؤال این نشریه گفته است که جنرال موتورز هزینهٔ کوروت C۸ را روی خانوادهٔ آن که در آینده گسترش خواهد یافت سرشکن کرده است. دقیقاً مثل C۷، نسل C۸ هم مدل های سودآوری خواهد داشت و کوروت استینگری مدل ۲۰۲۰ تنها آغاز راه است. در این رابطه شایعاتی به احتمال ساخت نسخه های هیبریدی کوروت C۸ اشاره کرده اند و حتی احتمال تبدیل شدن کوروت به برندی مستقل با یک سدان و شاسی بلند و همین طور ساخت خودرویی توسط کادیلاک بر اساس آن نیز مطرح شده است.

جنرال موتورز چگونه قیمت کوروت C8 را پایین نگه داشته است؟

آقای Reuss استفاده از پلت فرم الکترونیکی جهانی جدید جنرال موتورز در کوروت C۸ را هم یکی دیگر از دلایل پایین ماندن قیمت آن ذکر کرده است. مهندس ارشد کوروت آقای «Tadge Juechter» نیز قیمت پایهٔ پایین کوروت جدید را با مقیاس اقتصادی جنرال موتورز مرتبط دانسته است که اجازه می دهد شرکت ویژگی های زیادی را در خودرو ارائه کند بدون اینکه خریداران مجبور به پرداخت هزینهٔ زیادی باشند. به گفتهٔ وی، این از مزیت هایی است که بخشی از یک شرکت بزرگ بودن به همراه دارد.
همرسانی نوشتار: