تیزر غربیلک فرمان متمایز ب ام و iNEXT ۲۰۲۱

  1. سه شنبه ۱ مرداد ۹۸ ساعت ۰۹:۰۴ (۴ سال،۱۰ ماه قبل)
تیزر غربیلک فرمان متمایز ب‌ام‌و iNEXT 2021
به گزارش فرانگر

اواخر ماه می میلادی بود که ب ام و تیزرهایی از کابین شاسی بلند جدید iNEXT را منتشر کرد. در کابین این خودرو می توانستیم صفحه نمایش خمیده ای را ببینیم که کاملاً روی راننده متمرکز شده است. حالا جزئیات بیشتری از این بخش منتشر شده و می توانیم غربیلک فرمان کاملاً متمایز این خودروی الکتریکی را تماشا کنیم. همان گونه که می بینید طراحی این فرمان تفاوت های زیادی با نمونه های کنونی دارد.

قبلاً تصاویر جاسوسی متعددی از پروتوتایپ های این خودرو را دیده بودیم اما آن مدل ها از فرمان های استاندارد خودروهایی همچون سری ۳ یا X۵ استفاده می کردند. نسخه ی آماده ی تولید iNEXT از غربیلک فرمان چندضلعی که دارای سطح تقریباً تخت در بخش های بالا و پایین می باشد سود خواهد برد. ب ام و می گوید این طرح تنها برای زیبایی استفاده نشده بلکه تشخیص زاویه ی فرمان نسبت به نمونه های گرد فعلی آسان تر صورت خواهد گرفت.

همچنین ب ام و شکل متفاوت این فرمان را برای خودرویی که حالت خودران هم خواهد داشت ایده آل می داند. با وجود چنین شکلی راننده به آسانی خواهد توانست زاویه ی حرکت خودرو در حالت خودران را بفهمد و به صورت امن تری رانندگی را بر عهده بگیرد.

تیزر غربیلک فرمان متمایز ب ام و iNEXT 2021

این غربیلک فرمان دو پره از فیبرهای اپتیکال موجود در بخش های کناری خود استفاده می کند. ب ام و می گوید بخش تخت پایینی فرمان با نیم نگاهی به علم ارگونومی شکل گرفته چراکه راننده در زمان ورود و خروج به خودرو احساس راحت تری خواهد داشت و حرکات پای او محدود نخواهد شد.

تیزر غربیلک فرمان متمایز ب ام و iNEXT 2021

iNEXT که بنا به گفته ی ب ام و پرچم دار تکنولوژی این برند خواهد بود از سال ۲۰۲۱ روانه ی خط تولید می شود و از پنجمین نسل سیستم الکتریکی شرکت سود خواهد برد.

تیزر غربیلک فرمان متمایز ب ام و iNEXT 2021
همرسانی نوشتار: