قیمت گذاری کادیلاک CT۵، نزدیک به ۱۰ هزار دلار ارزان تر از CTS

  1. یکشنبه ۳۰ تیر ۹۸ ساعت ۱۴:۱۷ (۴ سال،۹ ماه قبل)
قیمت‌گذاری کادیلاک CT5، نزدیک به 10 هزار دلار ارزان‌تر از CTS
به گزارش فرانگر

برچسب قیمتی بالای کادیلاک CTS فروش نه چندان مناسبی را برای آن در پی داشت و به همین دلیل حالا برند لوکس جنرال موتورز قیمت پایهٔ جانشین CTS یعنی CT۵ را ۹,۱۰۵ دلار کمتر از سلفش تعیین کرده است. قیمت نسخهٔ پایهٔ این سدان لوکس و جدید آمریکایی از ۳۷,۸۹۰ دلار آغاز می شود که به مراتب کمتر از رقبای اصلی خود یعنی آئودی A۶ با قیمت ۵۴,۱۰۰ دلار، ب ام و سری ۵ با قیمت ۵۳,۴۰۰ دلار و مرسدس بنز E کلاس با قیمت ۵۳,۵۰۰ دلار است.

کادیلاک جزئیات دقیق CT۵ پایه را اعلام نکرده اما قبلاً تأیید شده که این سدان لوکس به صورت استاندارد به چراغ های LED، تکنولوژی فعال مقابله با سروصدا، هشدار برخورد جلو با ترمز اضطراری اتوماتیک، نمایشگر ۱۰ اینچی سیستم اطلاعاتی-سرگرمی و تکنولوژی تشخیص صدا مجهز خواهد بود. زیر کاپوت این نسخه نیز یک پیشرانهٔ ۲ لیتری چهار سیلندر توربو با ۲۴۰ اسب بخار قدرت و ۳۵۰ نیوتن متر گشتاور قرار دارد که نیروی آن توسط یک گیربکس ۱۰ سرعتهٔ اتوماتیک به صورت استاندارد به چرخ های عقب منتقل می شود.

قیمت گذاری کادیلاک CT5، نزدیک به 10 هزار دلار ارزان تر از CTS

خریدارانی که خواهان خودروی لوکس تری هستند اما می توانند تیپ میانی پریمیوم لاکچری را انتخاب کنند که قیمت آن از ۴۱,۶۹۰ دلار آغاز می شود. این مدل از تجهیزات بیشتری مثل آینه های تیره شوندهٔ خودکار، سیستم کمک پارک عقب، سیستم هشدار نقاط کور، صندلی های چرمی، شارژر بی سیم گوشی های هوشمند و نورپردازی داخلی LED برخوردار است.

قیمت گذاری کادیلاک CT5، نزدیک به 10 هزار دلار ارزان تر از CTS

و نهایتاً قیمت پایهٔ تیپ بالایی اسپرت هم از ۴۲,۶۹۰ دلار آغاز می شود و در داخل و خارج از ویژگی های منحصربه فردی برخوردار است. ویژگی های بیرونی این تیپ شامل دماغهٔ اسپرت تر، جلوپنجرهٔ تجدیدنظر شده، رینگ های آلیاژی ۱۹ اینچی، ترمزهای جلوی برمبو، اسپویلر عقب و تریم مشکی می شود درحالی که در داخل آن نیز ویژگی های اسپرتی مثل صندلی های با حمایت بیشتر از بدن، پدال های تعویض دندهٔ منیزیومی پشت غربیلک فرمان و تریم فیبر کربنی ارائه شده است.

قیمت گذاری کادیلاک CT5، نزدیک به 10 هزار دلار ارزان تر از CTS

برای همهٔ تیپ ها سامانهٔ چهارچرخ محرک هم قابل سفارش خواهد بود اما این آپشن بین ۲۶۰۰ تا ۳۰۹۰ دلار به قیمت پایهٔ تیپ ها اضافه می کند. علاوه بر این، پکیج Cold Climate هم برای CT۵ قابل سفارش است که شامل گرم کن صندلی های جلو و گرم کن غربیلک فرمان می شود. فروش کادیلاک CT۵ مدل ۲۰۲۰ از همین پاییز آغاز می شود و سپس مدل های اسپرت CT۵-V هم به آن اضافه خواهند شد.

قیمت گذاری کادیلاک CT5، نزدیک به 10 هزار دلار ارزان تر از CTS
همرسانی نوشتار: