دعوت طرفداران فراری به رویداد جذاب یونیورسو!

  1. جمعه ۲۸ تیر ۹۸ ساعت ۱۶:۰۸ (۴ سال،۹ ماه قبل)
دعوت طرفداران فراری به رویداد جذاب یونیورسو!
به گزارش فرانگر

طرفداران فراری این فرصت را خواهند داشت تا ماه سپتامبر از پشت صحنه ی آنچه در کارخانه ی این برند می گذرد آگاه شوند.

یک رویداد ویژه که یونیورسو فراری نام گرفته در کارخانه ی این برند دوست داشتنی برگزار می شود و عموم مردم می توانند محصولات فعلی، برخی از بهترین خودروهای مسابقه ای و بسیاری از خودروهای نمادین سال های قبل این خودروساز ایتالیایی را تماشا کنند.

خریداران خودروهای فراری معمولاً امتیاز ویژه ای به منظور بازدید از کارخانه ی مارانللو دارند و این برای اولین بار است که می توان بدون داشتن یک فراری در گاراژ به تأسیسات تولید این برند سر زد.

افراد حاضر در این رویداد شاهد معرفی اروپایی جدیدترین سوپرکار این برند یعنی SF۹۰ استراداله خواهند بود. این خودرو همین چند هفته ی پیش معرفی شده و اولین سوپرکار هیبریدی تولید سری است. پیشرانه ی ۸ سیلندر ۴ لیتری توئین توربوی SF۹۰ استراداله با سه پیشرانه ی الکتریکی همکاری کرده و قدرت ۹۸۶ اسب بخاری دارد که بیشتر از لافراری می باشد. شتاب صفر تا ۱۰۰ کیلومتر در ساعت ۲.۵ ثانیه ای، شتاب صفر تا ۲۰۰ کیلومتر در ساعت ۶.۷ ثانیه ای و حداکثر سرعت ۳۴۰ کیلومتر در ساعتی جزو ویژگی های عملکردی این سوپرکار نوظهور می باشند.

دعوت طرفداران فراری به رویداد جذاب یونیورسو!

اما یکی از ویژگی های جذاب این سوپرکار هیبریدی قیمت آن است که از حدود ۵۰۰ هزار دلار آغاز شده و به ۶۰۰ هزار دلار می رسد. این در حالی است که پرفورمنس چنین خودرویی در حد هایپرکارها می باشد.

دعوت طرفداران فراری به رویداد جذاب یونیورسو!

فراری در هفته های آینده جزئیات بیشتری از این رویداد را منتشر خواهد نمود.
همرسانی نوشتار: