تویوتا آماده عرضه ون گرانویا می شود

  1. جمعه ۲۸ تیر ۹۸ ساعت ۰۸:۰۴ (۲ سال،۶ ماه قبل)
تویوتا آماده عرضه ون گرانویا می‌شود
به گزارش فرانگر

تویوتا تاراگو که از سال ۲۰۰۶ تاکنون بدون تغییرات چشمگیری عرضه می شود جای خود را از سه ماه پایانی سال جاری به خودروی گرانویا خواهد داد.

این خودروی جدید که یک ون مسافری است برخلاف مدل قبلی MPV تمرکز بیشتری روی لوکس بودن داشته و از همان پلتفرم مدل هایس استفاده می کند. هدف این خودرو جذب خریدارانی با خانواده های پرجمعیتی است که می توانند دو تریم این خودرو با نامه ای پایه و VX با گنجایش ۶ یا ۸ نفر را بخرند.

مدل پایه از تجهیزات مناسبی سود برده و از چهار صندلی تا شونده ی جداگانه با استراحتگاه های دست در عقب سود می برد. از دیگر ویژگی های این نسخه می توان به سیستم تهویه مطبوع جلو و عقب، ورود و استارت بدون کلید، درب های کشویی جانبی و سیستم اطلاعات سرگرمی جدید با اندروید اتو و اپل کارپلی اشاره کرد.

تویوتا آماده عرضه ون گرانویا می شود

دستیار ایمنی تویوتا نیز به صورت استاندارد در گرانویا وجود داشته و شامل سیستم پیشگیری از برخورد با تشخیص عابران پیاده، هشدار خروج از مسیر، دستیار تشخیص علائم ترافیکی، پایش نقاط کور، هشدار ترافیک عقب، کروز کنترل فعال و نوربالای خودکار می باشد.

تویوتا آماده عرضه ون گرانویا می شود

اما در مدل گرانویا VX سطح اشرافیت بالاتری را خواهید دید. این نسخه از پوشش چرمی کابین، صندلی برقی، استراحت گاه پا، صندلی های ردیف دوم گرم شونده و… سود می برد.

تویوتا آماده عرضه ون گرانویا می شود

معاون فروش و بازاریابی تویوتای استرالیا درباره ی گرانویا می گوید: “این خودرو تقریباً راحتی و رفاه کابینی در حد لیموزین را ارائه می کند.”

تویوتا آماده عرضه ون گرانویا می شود
همرسانی نوشتار: