یونیفرم پلیس فلوریدا بر تن داج چلنجر ۲۰۱۹

  1. پنجشنبه ۲۷ تیر ۹۸ ساعت ۰۹:۱۱ (۴ سال،۱۰ ماه قبل)
یونیفرم پلیس فلوریدا بر تن داج چلنجر 2019
به گزارش فرانگر

شهروندان فلوریدای آمریکا در هنگام رانندگی در بزرگراه ها باید چشمشان به دنبال خودروی پلیس جدید این منطقه یعنی داج چلنجر ۲۰۱۹ باشد. این خودرو از پوشش بدنه ی سنتی خودروهای پلیس فلوریدا یعنی رنگ مشکی و قهوه ای روشن استفاده می کند.

جزئیات زیادی از این خودرو در دست نیست اما نگاهی عمیق به تصاویر نشان می دهد که خودروی موردبحث از نوع چلنجر R/T می باشد. این امر کاملاً توجیه پذیر است زیرا این نسخه دارای پیشرانه ی ۸ سیلندر ۵.۷ لیتری همی با قدرت ۳۷۲ اسب بخار است. از دیگر ویژگی های خودروی موردبحث می توان به دوربین های ۳۶۰ درجه ی پاناسونیک و پکیج نورپردازی جدیدی اشاره کرد که احتمالاً شامل چراغ های قرمز و آبی پلیس می باشد.

اداره ی پلیس فلوریدا در توئیت منتشر شده اعلام کرده است:

یونیفرم پلیس فلوریدا بر تن داج چلنجر 2019

همان گونه که مشاهده می کنید ما رانندگی را بسیار جدی گرفته ایم! خواهش می کنیم آهسته برانید و حواس پرتی خود را کم کنید. ما در حال مراقبت هستیم.

اگرچه خودروی پلیس فلوریدا بسیار جذاب است اما با جذاب ترین خودروی پلیس دنیا فاصله ی زیادی دارد. پلیس اتریش از پورشه ۹۱۱ استفاده می کند و ژاپنی ها نیز نیسان GT-R را به خدمت گرفته اند. اداره ی پلیس ایتالیا هم ناوگانی از خودروهای جیپ را در اختیار دارد. البته نیروهای پلیس ایتالیا پشت فرمان لامبورگینی اوراکان و فراری ۴۵۸ اسپایدر هم می نشینند.

خودروهای پلیس تاریخچه ی جذابی دارند و قبلاً فورد کراون ویکتوریا و شورولت کاپریس نیز جزو مشهورترین خودروها در این بخش بوده اند. داج چارجر نیز در پلیس انجام وظیفه کرده است. اکسپلورر نیز جزو شاخص ترین خودروهای پلیس آمریکا بوده است.

یونیفرم پلیس فلوریدا بر تن داج چلنجر 2019
همرسانی نوشتار: