تصاویر جاسوسی ب ام و سری ۵ پلاگین هیبرید فیس لیفت

  1. پنجشنبه ۲۷ تیر ۹۸ ساعت ۰۷:۰۵ (۴ سال،۹ ماه قبل)
تصاویر جاسوسی ب‌ام‌و سری 5 پلاگین هیبرید فیس‌لیفت
به گزارش فرانگر

اندکی پس از آنکه تصاویر جاسوسی پروتوتایپ فیس لیفت شده ی ب ام و سری ۵ استیشن منتشر شد، عکاسان صنعتی تصاویری از نسخه ی سدان این خودرو را هم شکار کردند. این بار ما نسخه ی الکتریکی شده ی سری ۵ را می بینیم چراکه روی درب ها و سپر عقب این خودرو برچسب خودروی تست هیبریدی دیده می شود. با نگاهی نزدیک تر می توانید نشان eDrive را روی ستون عقب ببینید.

اما از کجا می دانیم این خودرو نسخه ی فیس لیفت شده ی سری ۵ است؟ چراغ های جلو دارای دیلایت های LED جدیدی هستند که تشابهاتی با سری ۳ جدید دارد. همچنین به نظر می رسد گرافیک چراغ های عقب هم تغییر یافته است. کل سپر هم با پوشش های استتاری پوشانده شده و همین پوشش در جلوپنجره هم دیده می شود. همین امر باعث می شود فکر کنیم احتمال تغییر اندازه ی جلوپنجره ی کلیوی شکل هم وجود دارد.

کالیپرهای ترمز آبی رنگ و نشان M هم زیر نوار مشکی رنگ گلگیر جلو پنهان شده و همین امر نشان می دهد که این پروتوتایپ از نوع M اسپورت می باشد. پوشش های استتاری زیاد در بخش عقب خودرو باعث می شوند فکر کنیم سپر هم تغییراتی خواهد داشت اما این تغییرات به اندازه ای که انتظار می رود عمیق نخواهد بود.

تصاویر جاسوسی ب ام و سری 5 پلاگین هیبرید فیس لیفت

نمی توانیم تصویر دقیقی از کابین داشته باشیم اما به جرات می توان گفت از جدیدترین پشت آمپرهای دیجیتالی و سیستم اطلاعات سرگرمی به روزتر در این خودرو استفاده خواهد شد. احتمال می رود نام مدل ۵۳۰e فعلی به ۵۴۵e تغییر یابد که این امر نشان دهنده ی قوای محرکه ی برگرفته از ۷۴۵e خواهد بود.

تصاویر جاسوسی ب ام و سری 5 پلاگین هیبرید فیس لیفت

البته کاملاً مطمئن نیستیم که ب ام و این تغییرات را به زودی اعمال کند زیرا سدان ۵۳۰e xDrive همین تابستان سال جاری میلادی عرضه شده است. نسخه های الکتریکی شده ی ۵۳۰e با قدرت ۲۴۸ اسبی و گشتاور ۴۲۰ نیوتون متری پدیدار شده اند که دارای تکنولوژی باتری به روز برای برد الکتریکی بیشتر هستند. همچنین به صورت استاندارد از حفاظت صوتی عابران پیاده در این خودرو استفاده شده است.

تصاویر جاسوسی ب ام و سری 5 پلاگین هیبرید فیس لیفت
همرسانی نوشتار: