بلک وینگ، نام نسخه های قوی تر محصولات سری V کادیلاک

  1. دوشنبه ۲۴ تیر ۹۸ ساعت ۱۴:۰۶ (۴ سال،۱۱ ماه قبل)
بلک‌وینگ، نام نسخه‌های قوی‌تر محصولات سری V کادیلاک
به گزارش فرانگر

چندی پیش کادیلاک محصولات جدید بخش V خود یعنی مدل های CT۴-V و CT۵-V را با پیشرانه های ضعیفی معرفی کرد و گفته شد نسخهٔ قوی تری از محصولات V این شرکت نیز ارائه خواهد شد. حال گزارشاتی منتشر شده اند که نشان می دهند این نسخه های قدرتمندتر، بلک وینگ (Blackwing) نام خواهند داشت. در این گزارش به نقل از منابعی آشنا با برنامه های آیندهٔ تولیدات کادیلاک گفته شده است که از نام بلک وینگ برای سطح بعدی محصولات سری V کادیلاک استفاده خواهد شد و این سدان های اسپرت رسماً CT۴-V Blackwing و CT۵-V Blackwing نام خواهند گرفت.

این دو سدان اسپرت که اواسط سال آینده به بازار عرضه خواهند شد، اوایل ماه گذشته طی یک تیزر رسمی در گرند پری دیترویت با پوشش های استتاری به نمایش درآمدند و حالا GMauthority رسماً تأیید کرده که از نام بلک وینگ استفاده خواهند کرد. کادیلاک برای اولین بار از این نام برای پیشرانهٔ ۴.۲ لیتری V۸ جدید خود استفاده کرد که در سدان پرچم دار CT۶-V معرفی شد اما حالا مشخص شده که برند لوکس جنرال موتورز قصد دارد از این نام در محصولاتی با بالاترین سطح عملکرد استفاده کند. طبق این استراتژی جدید، محصولات سری V کادیلاک در دو نسخهٔ معمولی و بلک وینگ ارائه خواهند شد.

بلک وینگ، نام نسخه های قوی تر محصولات سری V کادیلاک

این استراتژی چند سطحی برای این در نظر گرفته شده که دسترسی به محصولات سری V را گسترش دهد و خریداران جدیدی را به ساخته های کادیلاک جذب کند. مشابه همین استراتژی سال ها است که توسط رقبای اصلی کادیلاک یعنی مرسدس بنز، ب ام و و آئودی مورداستفاده قرار می گیرد. با وجود این استراتژی جدید، مدل های قبلی V-Sport به طور کامل از سبد محصولات کادیلاک کنار می روند زیرا رئیس جنرال موتورز آقای «Mark Reuss» گفته است مدل های V-Sport چکش هایی بودند که خریداران را دور می کردند.

بلک وینگ، نام نسخه های قوی تر محصولات سری V کادیلاک

به احتمال زیاد مدل های بلک وینگ صرفاً به سدان های CT۴ و CT۵ محدود نخواهند بود و ممکن است نسخهٔ قدرتمندی از دیگر محصولات کادیلاک نیز با این نام عرضه گردد. به عنوان مثال به تازگی خبر رسیده که نسخهٔ اسپرتی از نسل آیندهٔ کادیلاک اسکالید با پیشرانهٔ ۶.۲ لیتری سوپرشارژ ۶۵۰ اسب بخاری ساخته خواهد شد؛ بنابراین شاید این خودرو Escalade-V Blackwing نام گیرد. در همین حال احتمال ساخت CT۶-V Blackwing هم وجود دارد اما هنوز حرفی در مورد آن زده نشده است.

بلک وینگ، نام نسخه های قوی تر محصولات سری V کادیلاک
همرسانی نوشتار: