جی ام سی سیرا ۱۵۰۰ AT۴، پیکاپی قلدر و عجیب!

  1. یکشنبه ۲۳ تیر ۹۸ ساعت ۱۶:۰۶ (۴ سال،۹ ماه قبل)
جی ام سی سیرا 1500 AT4، پیکاپی قلدر و عجیب!
به گزارش فرانگر

آیا کانسپت سیرا آل مونتین ۲۰۱۸ را به یاد می آورید؟ خب این خودرو بازگشته ولی از زیرساخت کاملاً جدیدی برخوردار می باشد.

جی ام سی در نوامبر سال ۲۰۱۷ از کانسپت سیرا ۲۵۰۰HD آل مونتین رونمایی کرد و از آن به عنوان یکی از خاص ترین خودروهای برفی نام برد. حالا شاهد معرفی پسر خلف این کانسپت هستیم.

کانسپت جدید آل مونتین که بر پایه ی پلتفرم کاملاً جدید سیرا ۱۵۰۰ AT۴ ۴WD کرو کب بنا شده به خاطر چرخ های تانک مانند طراحی شده برای عبور از مسیرهای خشن و برفی کاملاً آشنا به نظر می رسد. خب صحبت از برف شد و باید گفت این پیکاپ غیرعادی برای اولین بار در کانادا معرفی شده است.

جی ام سی سیرا 1500 AT4، پیکاپی قلدر و عجیب!

جدای از چرخ های سری ۱۰۵ تامین شده توسط شرکت Mattracks باید گفت جی ام سی سیرا ۱۵۰۰ AT۴ آل مونتین دارای چراغ های جلوی جدید LED و رنگ سفارشی می باشد. واضح است که ارتفاع این خودرو نیز به خاطر کیت لیفت ۸ اینچی افزایش یافته است.

جی ام سی سیرا 1500 AT4، پیکاپی قلدر و عجیب!

از دیگر ویژگی های این خودرو می توان به پکیج نورپردازی LED سفارشی، کیت ساب ووفر ۲۰۰ واتی و سیستم اگزوز جدید برای پیشرانه ی ۸ سیلندر ۶.۲ لیتری ۴۲۰ اسب بخاری اشاره کرد. نیروی پیشرانه هم توسط گیربکس ۱۰ سرعته به تمامی چرخ ها منتقل می شود.

مدیر جی ام سی کانادا می گوید:

به عنوان شرکای رسمی Calgary Stampede مفتخرم از این پیکاپ جدید رونمایی کنم. امسال ما پیکاپ های سبک و هوی دیوتی و این نسخه ی آل مونتین را برای نشان دادن موقعیت پریمیوم، برجسته و خلاق خود معرفی کرده ایم. من بی صبرانه منتظر واکنش طرفداران هستم.همرسانی نوشتار: