نسل آیندهٔ کادیلاک اسکالید به پیشرانهٔ سوپرشارژ ۶۵۰ اسبی مجهز می شود؟

  1. شنبه ۲۲ تیر ۹۸ ساعت ۱۷:۰۲ (۴ سال،۹ ماه قبل)
نسل آیندهٔ کادیلاک اسکالید به پیشرانهٔ سوپرشارژ 650 اسبی مجهز می‌شود؟
به گزارش فرانگر

کادیلاک در حال گسترش محصولات سری V خود است و حالا در همین رابطه گزارش جدیدی نشان می دهد که نسخه ای عملکرد بالا از نسل آیندهٔ مدل اسکالید هم ساخته خواهد شد. Muscle Cars & Trucks به استناد منابع متعدد می گوید نسخهٔ اسپرت نسل آیندهٔ این اس یووی لوکس به پیشرانهٔ ۶.۲ لیتری V۸ سوپرشارژ LT۴ که در حال حاضر در کامارو ZL۱ و کوروت Z۰۶ مورداستفاده قرار می گیرد مجهز خواهد شد.

این پیشرانه هم اکنون در مدل های مذکور ۶۵۰ اسب بخار قدرت و ۸۸۰ نیوتن متر گشتاور تولید می کند اما هنوز معلوم نیست در اسکالید هم همین خروجی را داشته باشد. بااین حال اگر نیروگاه LT۴ جنرال موتورز در اس یووی لوکس کادیلاک با همین قدرت ارائه شود به معنای ۲۳۰ اسب بخار قدرت و ۲۵۸ نیوتن متر گشتاور بیشتر نسبت به موتور ۶.۲ لیتری V۸ تنفس طبیعی فعلی اسکالید خواهد بود. از سوی دیگر، با توجه به اینکه طبق شایعات، کادیلاک قصد دارد در محصولات اسپرت و قدرتمند خود از نام Blackwing استفاده کند، معلوم نیست این خودرو اسکالید V نام خواهد داشت یا اسکالید بلک وینگ.

نسل آیندهٔ کادیلاک اسکالید به پیشرانهٔ سوپرشارژ 650 اسبی مجهز می شود؟

انتظار می رود نسل جدید اسکالید اواخر امسال یا اوایل سال آینده معرفی گردد. برخی شایعات نیز به احتمال استفاده از موتور ۴.۲ لیتری V۸ توئین توربوی جدید کادیلاک در این خودرو اشاره داشته اند درحالی که نمایندگی های فروش کادیلاک گفته اند قوای محرکهٔ اسکالید جدید مشابه نسل کنونی خواهد بود. البته مطمئناً این ادعا فقط در مورد نسخه پایه است و به احتمال زیاد بعداً نسخه های دیگری از اسکالید هم معرفی خواهند شد.

نسل آیندهٔ کادیلاک اسکالید به پیشرانهٔ سوپرشارژ 650 اسبی مجهز می شود؟
همرسانی نوشتار: