محصول بعدی نیسان نیسمو یک پیکاپ است؟!

  1. شنبه ۲۲ تیر ۹۸ ساعت ۰۸:۵۳ (۴ سال،۹ ماه قبل)
محصول بعدی نیسان نیسمو یک پیکاپ است؟!
به گزارش فرانگر

رئیس نیسان استرالیا این شرکت را برای سرمایه گذاری در تولید نسخه ی قوی تر پیکاپ ناوارا که می تواند با فورد رنجر رپتور رقابت کند تحت فشار گذاشته است. او می خواهد در این خودرو بجای پیشرانه ی ۴ سیلندر توربودیزل کنونی نیروگاهی با سیلندرهای بیشتر بکار رود.

استفان لستر به کارز گاید گفته است:

ما دوست داریم تیم نیسان پیشرانه های قدرتمند بکار رفته در سایر محصولات را روی ناوارا نصب کند. مطمئن باشید که ما همیشه به آن ها می گوییم یک محفظه پیشرانه ی بزرگ برای قرار گرفتن نیروگاهی با سیلندرهای بیشتر وجود دارد.

حتی اگر لستر به آرزوی خود هم برسد احتمال عرضه ی چنین خودرویی در آمریکا وجود ندارد. در این کشور پیکاپ میان سایز فرونتیر عرضه می شود که وجه اشتراکی با نسل فعلی ناوارا ندارد. نسل جدید فرونتیر ظاهراً در سپتامبر سال ۲۰۲۰ عرضه خواهد شد اما گفته می شود این خودرو از پلتفرم ناوارا استفاده نخواهد کرد.

محصول بعدی نیسان نیسمو یک پیکاپ است؟!

نسل فعلی فرونتیر به عنوان خودروی مدل سال ۲۰۰۵ عرضه شده اما فروش برای چنین خودروی قدیمی ای هنوز هم مناسب است. نیسان تا ژوئن ۲۰۱۹ فروش ۳۹۳۲۲ دستگاهی را ثبت کرده که افت ۵.۷ درصدی نسبت به مدت مشابه سال پیش را نشان می دهد. با وجود چنین فروش مناسبی، نیسان نیازی به عجله برای تولید نسل جدید فرونتیر وجود ندارد.

محصول بعدی نیسان نیسمو یک پیکاپ است؟!

از طرف دیگر تصاویر جاسوسی نشان می دهند فورد در حال آماده سازی رنجر رپتور برای عرضه در آمریکاست. این خودرو ظاهراً بجای پیشرانه ی ۴ سیلندر ۲ لیتری توربودیزل بکار رفته در رنجر رپتور سایر بازارها از پیشرانه ی ۶ سیلندر ۲.۷ لیتری توربو با قدرت ۳۲۵ اسب بخار و گشتاور ۵۴۲ نیوتون متر استفاده خواهد کرد.

محصول بعدی نیسان نیسمو یک پیکاپ است؟!
همرسانی نوشتار: