هدف بعدی آلفارومئو در فرمول ۱: رقابت با مک لارن!

  1. چهارشنبه ۱۹ تیر ۹۸ ساعت ۱۰:۰۴ (۴ سال،۱۰ ماه قبل)
هدف بعدی آلفارومئو در فرمول 1: رقابت با مک لارن!
به گزارش فرانگر

آلفارومئو پیش از اینکه در فرانسه و اتریش روی فرم بیاید سه مسابقه را بدون کسب امتیازی پشت سر گذاشته بود اما هفته ی پیش این تیم با دو راننده ی خود یعنی کیمی رایکونن و آنتونیو جیووینازی عملکرد قابل قبولی را به نمایش گذاشت.

در حال حاضر آلفارومئو ۳۰ امتیاز کمتر از مک لارن داشته و در رتبه ی ششم قرار گرفته است و قطعاً آن ها از حضور در چنین جایگاهی خوشحال نیستند.

مدیر این تیم در مصاحبه با اتواسپورت گفته است:

هدف بعدی آلفارومئو در فرمول 1: رقابت با مک لارن!

من فکر می کنم نسبت به دو یا سه مسابقه ی قبلی بهتر عمل کرده و رو به پیشرفت هستیم. ما باید سرعت خود را کمی بیشتر کنیم تا بتوانیم با خودروهای مک لارن رقابت نماییم و این هدف بعدی ما خواهد بود.

او ادامه می دهد:

اگر به چند مسابقه ی قبلی نگاه کنید خواهید دید که مک لارن جلوتر بوده اما ما به روزرسانی های زیادی خواهیم داشت. ما بسته ای خاص برای سیلورستون داریم و در آلمان و مجارستان هم بهتر خواهیم بود اما خب باید واقع بین بود چراکه همه ی تیم ها به دنبال کسب امتیاز هستند.

مدیر تیم آلفارومئو همچنین درباره ی پیشرفت جیووینازی در تیم صحبت کرده و گفته که او در مسابقات قبلی بسیار قوی به نظر رسیده و کسب امتیاز برای افزایش اعتمادبه نفس بسیار مهم می باشد.

مدیر این تیم فرمول ۱ اضافه کرده است:

هدف بعدی آلفارومئو در فرمول 1: رقابت با مک لارن!

حداقل اینکه او هیچ سؤال دیگری درباره ی کسب اولین امتیازها نخواهد داشت. او در مسابقه بسیار خوب ظاهر شده و این یک قدم روبه جلو در فصل جاری می باشد.

مسابقه ی بعدی گرندپری بریتانیا است که چهاردهم جولای در پیست مشهور سیلورستون برگزار خواهد شد.
همرسانی نوشتار: