معرفی داچیا داستر بلک کالکتور سفارشی

  1. دوشنبه ۱۷ تیر ۹۸ ساعت ۰۷:۰۴ (۵ سال قبل)
معرفی داچیا داستر بلک کالکتور سفارشی
به گزارش فرانگر

داچیا در یازدهمین گردهمایی پیک نیک بزرگ خود از خودروی سفارشی داستر با نام بلک کالکتور رونمایی کرد. این خودرو در ماه سپتامبر و فقط در بازار فرانسه عرضه خواهد شد.تنها ۵۰۰ دستگاه از این شاسی بلند ساخته می شود و همگی بر پایه ی مدل پرستیژ بنا شده و از پیشرانه ی بنزینی ۱.۳ TCe استفاده می کنند. از جمله ویژگی های این خودرو می توان به رنگ مشکی متالیک، نوارهای منحصربه فرد، سیستم صوتی فوکال و… اشاره کرد.

خریداران از کارت هندزفری، دوربین با چند زاویه نمایش، اپل کارپلی و اندروید اتو لذت خواهند برد. پلاک شماره دار این خودرو نیز روی رکاب نصب خواهد شد تا بر خاص بودن این خودرو تأکید نماید.

معرفی داچیا داستر بلک کالکتور سفارشی

برای اولین بار در تاریخ داچیا، رزرو این خودرو فقط به صورت آنلاین صورت خواهد گرفت و مشتریان فرانسوی خواهند توانست از طریق وب سایت این خودرو اقدام به سفارش خودروی خود نمایند.

از نظر بصری می توان گفت داستر بلک کالکتور خودرویی اسپورت تر است که این امر به لطف برچسب های ویژه و رنگ بدنه ی متمایز صورت گرفته است. از آنجایی که این خودرو بر پایه ی تریم پرستیژ شکل گرفته بنابراین در کابین هم تجهیزات استاندارد مناسبی وجود دارد.

معرفی داچیا داستر بلک کالکتور سفارشی

شرکت کنندگان در این گردهمایی شانس تست درایو جدیدترین نوع داستر دو دیفرانسیل را هم داشته اند. پیک نیک بزرگ داچیا در ۱۰ سال گذشته به یکی از برنامه های برجسته ی این خودروساز تبدیل شده و حدود ۱۰ هزار عضو دارد.

معرفی داچیا داستر بلک کالکتور سفارشی
همرسانی نوشتار: