اوراکان پرفورمنته دیابولیکو، غول دوست داشتنی ایتالیایی!

  1. یکشنبه ۱۶ تیر ۹۸ ساعت ۱۳:۰۲ (۴ سال،۹ ماه قبل)
اوراکان پرفورمنته دیابولیکو، غول دوست‌داشتنی ایتالیایی!
به گزارش فرانگر

لامبورگینی اوراکان پرفورمنته با شکستن رکورد پیست مشهور نوربرگ رینگ چند روزی در سرخط خبرها قرار داشت اما زمانی که برادر بزرگ تر آن یعنی آونتادور SVJ این عنوان را از دستانش بیرون آورد توجهات نسبت به آن کم شد. البته این سوپرکار ایتالیایی از نظر شرکت ویلز اند مور همچنان جذابیت های خاص خود را داشته است.

این تیونر کار خود را با ارتقای پیشرانه ی ۱۰ سیلندر ۵.۲ لیتری تنفس طبیعی اوراکان شروع کرده و با نصب یک نرم افزار جدید ۲۰ اسب بخار و ۲۲ نیوتون متر دیگر به خروجی و گشتاور این نیروگاه اضافه کرده است. همچنین ۶ اسب بخار دیگر نیز با استفاده از سیستم اگزوز جدید به دست آمده است. این سیستم اگزوز علاوه بر بهبود صدای تولیدی از فلاپ های کنترل از راه دور سود می برد. خروجی نهایی این سوپرکار برابر با ۶۶۶ اسب بخار بوده و ویلز اند مور هم نام دیابولیکو را برای آن انتخاب کرده است.

این کیت کامل که برای مدل اسپایدر هم قابل سفارش است با سیستم تعلیق ارتقا یافته نیز همراه می شود. این تیونر نصب فنرهای KW که باعث کاهش ارتفاع ۳۰ میلی متری می شود را توصیه کرده است. رینگ های ۲۰ و ۲۱ اینچی در جلو و عقب نیز با طرح های گوناگونی در دسترس است.

اوراکان پرفورمنته دیابولیکو، غول دوست داشتنی ایتالیایی!

این کیت پرفورمنس قیمت معقول ۲۵۲۰ یورویی داشته و برای خرید سیستم اگزوز با کنترل از راه دور آن نیز باید ۴۸۳۱ یورو هزینه کنید. فنرهای کم ارتفاع یاد شده نیز ۹۸۲ یورو قیمت دارند.

اوراکان پرفورمنته دیابولیکو، غول دوست داشتنی ایتالیایی!
همرسانی نوشتار: