خداحافظی هارالد کروگر از مدیرعاملی ب ام و در سال ۲۰۲۰

  1. یکشنبه ۱۶ تیر ۹۸ ساعت ۰۸:۲۷ (۴ سال،۹ ماه قبل)
خداحافظی هارالد کروگر از مدیرعاملی ب‌ام‌و در سال 2020
به گزارش فرانگر

هارالد کروگر مدیرعامل ب ام و اعلام کرد پس از انقضای تاریخ قرارداد خود با این شرکت در ۳۰ آوریل سال ۲۰۲۰ دوباره روی صندلی مدیریت این شرکت نخواهد نشست و بنابراین باواریایی ها در ماه های آینده باید به دنبال جانشین این مدیر ارشد باشند.

کروگر اعلام کرد به دنبال کسب تجارب حرفه ای جدید و حضور در پروژه ها و برنامه های جدید می باشد. او گفته است:

همیشه کار کردن با چنین تیم فوق العاده ای و قرار دادن گروه BMW در مسیر موفقیت برای من بسیار افتخارآمیز بوده است. همه ی این موارد در حالی رقم خورده که صنعت خودرو چشمگیرترین تغییرات را تجربه کرده است.

این مدیر ۵۳ ساله ظاهراً اعتماد اعضای هیئت مدیره را از دست داده اما مشخص نیست که آیا تصمیم او برای عدم تمدید قرارداد با BMW بخاطر فشار هیئت مدیره بوده یا خیر. البته چنین تغییر و تحولی در صنعت خودرو امری معمول می باشد.

یکی از اعضای هیئت مدیره ی BMW هم دراین باره اظهار داشته است:

خداحافظی هارالد کروگر از مدیرعاملی ب ام و در سال 2020

هارالد کروگر تعهد بی نظیر خود به گروه BMW را در تمامی پست های خود نشان داده است. من دوست دارم از چنین تعهدی تشکر ویژه داشته باشم. من تصمیم او را درک کرده و به آن احترام می گذارم و برای او آرزوی موفقیت دارم.

از جمله جانشین های احتمالی کروگر می توان به اولیور زیپسه مدیر تولید ب ام و، نیکولاس پیتر مدیر مالی شرکت و کلاوس فرولیش مدیر تحقیق و توسعه ی این برند اشاره کرد.

Oliver Zipse


از بین این سه نفر زیپسه بیشترین شانس برای سکان داری ب ام و را دارد. ب ام و فعلاً واکنشی به این خبرها نشان نداده و تنها گفته که در جلسه ی 18 جولای شرکت درباره ی نامزدهای احتمالی مطرح شده بحث و گفت وگو خواهد شد.همرسانی نوشتار: