عرضه فیات دوکاتو الکتریکی در سال ۲۰۲۰

  1. پنجشنبه ۱۳ تیر ۹۸ ساعت ۰۸:۰۱ (۴ سال،۹ ماه قبل)
عرضه فیات دوکاتو الکتریکی در سال 2020
به گزارش فرانگر

دوکاتو خودروی تجاری سبک و حرفه ای فیات است که از قوای محرکه ی الکتریکی سود خواهد برد. این خودرو که در شکل پیش تولیدی خود به نمایش درآمده از سال آینده وارد نمایندگی های فروش خواهد شد. فیات از این خودرو به عنوان محصولی کلیدی در زمینه ی حمل ونقل الکتریکی نام برده است.

گفته شده مجموعه باتری هایی با ظرفیت های گوناگون (مشخصات آن ها فعلاً اعلام نشده است) تأثیری منفی روی فضای داخلی و بار این خودرو نخواهد گذاشت.

به همین خاطر دوکاتو الکتریکی همچنان جادارترین خودرو در بحث فضای بار بوده و گنجایش ۱۰ تا ۱۷ مترمکعبی دارد. همچنین ظرفیت بارگیری این خودرو ۱۹۵۰ کیلوگرم اعلام شده است.

عرضه فیات دوکاتو الکتریکی در سال 2020

همانند مدل های درون سوز، مدل الکتریکی دوکاتو نیز با پیکربندی های متفاوتی عرضه خواهد شد که با نیازهای افراد در بخش های گوناگون همچون تحویل آنلاین محصولات، سرویس های حمل ونقل محلی، تحویل غذا و… همخوانی دارد. همچنین این خودرو خواهد توانست از محدودیت های ترافیکی وضع شده در برخی شهرهای اروپایی عبور کند.

عرضه فیات دوکاتو الکتریکی در سال 2020

فیات اگرچه مشخصات باتری این خودرو را اعلام نکرده اما به برد آن که بین ۲۲۰ تا ۳۶۰ کیلومتر است اشاره نموده است. این برد الکتریکی با معیارهای قدیمی NEDC اندازه گیری شده بنابراین انتظار می رود برد خودرو در زمان اندازه گیری با استانداردهای WLTP کاهش یابد. پیشرانه ی الکتریکی این خودروی تجاری حداکثر قدرت ۱۲۲ اسبی و گشتاور ۲۸۰ نیوتون متری داشته و حداکثر سرعت خودرو نیز به منظور بهینه سازی انرژی به ۱۰۰ کیلومتر در ساعت محدود شده است.

عرضه فیات دوکاتو الکتریکی در سال 2020
همرسانی نوشتار: