رندری جذاب از نسل جدید کیا موهاوی

  1. چهارشنبه ۱۲ تیر ۹۸ ساعت ۱۵:۰۱ (۴ سال،۹ ماه قبل)
رندری جذاب از نسل جدید کیا موهاوی
به گزارش فرانگر

کیا با عرضه ی شاسی بلند سه ردیفه ی تلوراید در آمریکا کاملاً خبرساز شد. سبد محصولات شاسی بلند و کراس اوور این خودروساز در زمانی که خریداران به دنبال خودروهای بزرگ بودند تنوع چندانی نداشت و تلوراید باعث شده مشتریان به این برند توجه کنند. هم اکنون کره ای ها در حال توسعه ی نسل بعدی موهاوی هستند. این خودرو تأثیر زیادی از تلوراید خواهد پذیرفت. تصاویر جاسوسی منتشر شده و همچنین کانسپت کیا مسترپیس نشان می دهند طراحی موهاوی جدید چگونه خواهد بود.

رندر جدید منتشر شده توسط Kolesa.ru نشان می دهد کانسپت مسترپیس به خودرویی تولیدی تبدیل شده هرچند تفاوت های زیادی بین این دو خودرو وجود ندارد. در نگاه اول باید گفت تقریباً تشخیص تفاوت های بین این رندر و کانسپت کیا ممکن نیست؛ اما رینگ ها کوچک تر بوده و مه شکن ها نیز تولیدی تر به نظر می رسد. البته اگرچه موهاوی از ویژگی های طراحی تلوراید استفاده خواهد کرد اما پلتفرم های این دو خودرو باهم متفاوت خواهند بود.

تأثیر گذاشتن طراحی تلوراید روی کانسپت مسترپیس و رندر موهاوی در این تصاویر واضح است. جلوپنجره ی بزرگ و برجسته ی رندر منتشر شده نمای جلو را در اختیار گرفته و مه شکن ها نیز از شاسی بلند جدید کیا گرفته شده اند. شیشه ی عقب و خط کمر خودرو نیز مشابه تلوراید است. البته در بخش عقب داستان فرق می کند. این رندر در بخش عقب وام دار کانسپت مسترپیس بوده و چراغ های بزرگ و نشان موهاوی را در خود جای داده است.

رندری جذاب از نسل جدید کیا موهاوی

Kia Telluride


تشخص اینکه کدام ویژگی طراحی مدل مفهومی کیا در موهاوی تولیدی بکار خواهد رفت آسان نیست. تصاویر جاسوسی قبلاً نشان دهنده ی خودروهایی با پوشش استتاری سنگین بوده اند. البته باید گفت موهاوی 2020 به آمریکا وارد نخواهد شد و همین امر باعث می شود کیا در بحث طراحی آزادی عمل بیشتری برای بازارهای دیگر داشته باشد.همرسانی نوشتار: