حضور طراح آئودی در شاخه اروپایی میتسوبیشی

  1. سه شنبه ۱۱ تیر ۹۸ ساعت ۱۲:۲۵ (۴ سال،۹ ماه قبل)
حضور طراح آئودی در شاخه اروپایی میتسوبیشی
به گزارش فرانگر

شاید انتقال طراحان خودرویی به برخی شرکت ها جذابیت کمتری در مقایسه با نقل وانتقال بازیکنان گران قیمت فوتبال داشته باشد اما در چند ماه اخیر خبرهای مهمی در این رابطه به گوش رسیده است.

در کمتر از یک سال گذشته شاهد کوچ مدیر طراحی رولزرویس به شرکت چینی هونجی، مدیر طراحی مزدا به چری و مدیر طراحی لینکلن به نیسان آمریکا بوده ایم.

هم اکنون میتسوبیشی اعلام کرده قرارداد همکاری با طراح اسبق آئودی خورخه دایز امضا کرده است. او مدیریت طراحی بخش اروپایی میتسوبیشی را بر عهده خواهد داشت. پست رسمی دایز مدیریت مرکز طراحی میتسوبیشی اروپا که در فرانکفورت آلمان قرار دارد خواهد بود. او همچنین معاون رئیس مرکز تحقیقات و توسعه ی میتسوبیشی در قاره سبز می باشد.

حضور طراح آئودی در شاخه اروپایی میتسوبیشی

مرکز طراحی میتسوبیشی اروپا که در سال ۲۰۱۴ تأسیس شده همکاری نزدیکی با دیگر استودیوهای این شرکت در توکیو و اوکازاکی داشته و پروژه های تولیدی و مفهومی متعددی برای بازارهای اروپایی تدارک دیده است.

حضور طراح آئودی در شاخه اروپایی میتسوبیشی

دایز از کالج رویال هنر در لندن فارغ التحصیل شده و ۱۸ سال در گروه فولکس واگن حضور داشته است. او معاون ارشد طراحی ظاهری آئودی بین سال های ۲۰۰۱ تا ۲۰۱۰ بوده و از سال ۲۰۱۱ تا ۲۰۱۴ نیز مسئولیت طراحی ظاهری محصولات سئات را بر عهده داشته است. دایز در دوران کاری خود مسئول طراحی خودروهایی همچون سئات لئون و کانسپت Ibe و آئودی A۷ اسپورت بک و TT بوده است.

حضور طراح آئودی در شاخه اروپایی میتسوبیشی

معاون ریاست بخش طراحی میتسوبیشی دراین باره گفته است:

من مفتخرم اعلام کنم خورخه دایز به تیم طراحی ما پیوسته و در اروپا حضور خواهد داشت. تفکر استراتژیک و رهبری خلاق جزو ویژگی های او هستند. من از او خواهان افزایش خلاقیت و کیفیت طراحی محصولات آتی میتسوبیشی هستم چراکه ما استودیوی اروپایی خود را گسترش می دهیم.همرسانی نوشتار: