رؤیت نسل جدید فورد F-۱۵۰ در خیابان ها

  1. سه شنبه ۱۱ تیر ۹۸ ساعت ۱۲:۱۸ (۴ سال،۹ ماه قبل)
رؤیت نسل جدید فورد F-150 در خیابان‌ها
به گزارش فرانگر

این اولین باری نیست که فورد را در حال تست نسل جدید F-۱۵۰ می بینیم اما این بار دو دستگاه پیکاپ سوپرکب و کروکب فورد در تله ی عکاسان جاسوسی گیر افتاده اند.

فورد تلاش کرده بهترین کار خود در پنهان نمودن جزئیات طراحی نسل آتی F-۱۵۰ را انجام دهد و به همین خاطر اگر به دنبال تفاوت ها باشید کار سختی خواهید داشت. بااین وجود انتظار نداریم پرفروش ترین پیکاپ آمریکا از نظر طراحی تغییرات زیادی داشته باشد زیرا روش فورد استفاده از طراحی تکاملی است تا انقلابی. با فروش بیش از ۹۰۹ هزار دستگاهی در سال پیش، به سختی می توان از روش فورد انتقاد کرد زیرا دست بردن در ترکیب تیم برنده شبیه یک خودکشی خواهد بود.

فورد قبلاً تائید کرده ۹۰ درصد تجهیزات ساخت نسل فعلی F-۱۵۰ احتمالاً در نسل بعدی هم استفاده خواهد شد. در کل فورد می خواهد سرمایه گذاری سنگین خود در تولید نسل فعلی را به نوعی جبران کند. در نسل فعلی این پیکاپ از ساختاری با میزان آلومینیوم زیاد استفاده شده است.

رؤیت نسل جدید فورد F-150 در خیابان ها

اما آنچه که تغییر خواهد کرد قوای محرکه خواهد بود. فورد اعلام کرده نسخه های هیبریدی و تمام الکتریکی F-۱۵۰ ۲۰۲۱ را علاوه بر مدل های استاندارد تولید خواهد کرد. البته هنوز مشخص نیست نسخه ی دیزلی این خودرو را چه زمانی خواهیم دید.

رؤیت نسل جدید فورد F-150 در خیابان ها

کابین نسل جدید F-۱۵۰ هم تغییر خواهد کرد. با وجود رقبایی همچون رم ۱۵۰۰ که فضای داخلی احساس برانگیزی دارد، قطعاً فورد واکنش قابل توجهی به رقبا نشان خواهد داد و از متریال بهتر و کیفیت ساخت بالاتر در کابین پرطرفدار خود استفاده خواهد کرد. از جمله تکنولوژی های نسل بعدی این خودرو می توان به پشت آمپرهای دیجیتالی و سیستم اطلاعات سرگرمی به روز با صفحه نمایش بزرگ تر اشاره کرد. سیستم های ایمنی فعال نیز نقش مهمی در F-۱۵۰ جدید خواهند داشت.

رؤیت نسل جدید فورد F-150 در خیابان ها

انتظار می رود نسل جدید فورد F-۱۵۰ به عنوان مدل سال ۲۰۲۱ عرضه شود بنابراین زمان رونمایی این خودرو سال آینده خواهد بود.
همرسانی نوشتار: