اعلام قیمت موستانگ شلبی GT۵۰۰، هر اسب بخار کمتر از صد دلار!

  1. یکشنبه ۹ تیر ۹۸ ساعت ۱۲:۰۲ (۴ سال،۹ ماه قبل)
اعلام قیمت موستانگ شلبی GT500، هر اسب بخار کمتر از صد دلار!
به گزارش فرانگر

فورد چندی پیش رسماً مشخصات فنی موستانگ شلبی GT۵۰۰ جدید را اعلام کرد و حالا نیز لیستی منتشر شده که قیمت این ماسل کار قدرتمند را نشان می دهد. با توجه به این لیست، قیمت پایهٔ شلبی GT۵۰۰ بدون احتساب ۱۰۹۵ دلار هزینهٔ ارسال و تحویل، از ۷۰,۳۰۰ دلار آغاز می شود. اگر این لیست درست باشد یعنی GT۵۰۰ حدود ۱۱ هزار دلار از GT۳۵۰ گران تر خواهد بود اما با دوج چلنجر هلکت ردآی که قیمت آن از ۷۰,۲۷۵ دلار آغاز می شود هم قیمت است.

برای شلبی GT۵۰۰ اما مجموعه ای از آپشن ها هم قابل سفارش خواهد بود مثل پکیج فیبر کربن پیست که ۱۸,۵۰۰ دلار قیمت دارد. هرچند این پکیج بسیار گران قیمت است اما تجهیزات و ویژگی های زیادی شامل اسپلیتر جلو با باله های یکپارچه، بال فیبر کربنی قابل تنظیم عقب، رینگ های ۲۰ اینچی فیبر کربنی که با لاستیک های خاص میشلن پایلوت اسپرت کاپ ۲ پوشیده شده اند، صندلی های جلوی ریکارو و تریم فیبر کربنی را به خودرو اضافه می کند. در صورت سفارش این پکیج صندلی های عقب نیز به منظور کاهش وزن حذف می شوند. علاوه بر این، خریداران می توانند با پرداخت ۱۵۰۰ دلار پکیج هندلینگ را هم برای GT۵۰۰ سفارش دهند.

اعلام قیمت موستانگ شلبی GT500، هر اسب بخار کمتر از صد دلار!

فورد وعده داده است که شلبی GT۵۰۰ جدید سریع ترین موستانگ خیابانی تاریخ خواهد بود. بدین منظور، پرچم دار خانوادهٔ موستانگ به یک نیروگاه ۵.۲ لیتری V۸ سوپرشارژ مجهز شده که ۷۶۰ اسب بخار قدرت و ۸۴۷ نیوتن متر گشتاور دارد. این نیروی عظیم از طریق یک گیربکس هفت سرعتهٔ اتوماتیک دوکلاچه انتقال میابد که دنده ها را در کمتر از ۱۰۰ میلی ثانیه تعویض می کند. به لطف این قوای محرکه، شلبی GT۵۰۰ ظرف حدود ۳ ثانیه از صفر به سرعت ۹۶ کیلومتر بر ساعت می رسد درحالی که مسافت ۴۰۰ متر را هم در کمتر از ۱۱ ثانیه طی می کند. فروش موستانگ شلبی GT۵۰۰ مدل ۲۰۲۰ از پاییز امسال آغاز خواهد شد.

اعلام قیمت موستانگ شلبی GT500، هر اسب بخار کمتر از صد دلار!
همرسانی نوشتار: