ارتقای بصری تویوتا پریوس توسط لیبرتی واک!

  1. سه شنبه ۴ تیر ۹۸ ساعت ۱۰:۰۲ (۴ سال،۹ ماه قبل)
ارتقای بصری تویوتا پریوس توسط لیبرتی واک!
به گزارش فرانگر

محبوبیت تویوتا پریوس انکار ناشدنی است و با آمار فروش بالای این خودرو در جهان جای تعجبی ندارد که برخی مالکان به دنبال شخصی سازی خودروی خود باشند؛ و اگر به دنبال نمونه ای بسیار خاص باشید بهتر است سری به گاراژ لیبرتی واک بزنید.

این شرکت ژاپنی پکیج خاص خود برای جدیدترین نسخه ی پریوس را معرفی کرده است. البته این کیت فاقد گلگیرهای پرچ دار مشهور لیبرتی واک بوده اما خب آپرون های جلو و عقب، رکاب های جانبی، بادگیرهای شیشه و اسپویلر عقب در آن به چشم می خورند.

اسپویلرهای جلو و عقب ۲۵۰۰ دلار قیمت دارند اما اگر به دنبال رینگ ها باشید باید ۴۵۸۰ دلار پرداخت کنید. کیت کامل یاد شده ۵۰۷۰ دلار قیمت دارد ولی این همه ی ماجرا نیست چراکه لیبرتی واک در حال ارائه ی سیستم تعلیق متفاوت با بهای ۱۷۰۰ دلاری بوده ولی اگر به دنبال سیستم تعلیق بادی باشید باید ۷۹۰۰ دلار کنار بگذارید که آن را به گران ترین قطعه ی ارائه شده برای پریوس تبدیل می کند.

ارتقای بصری تویوتا پریوس توسط لیبرتی واک!

این پریوس فقط در بحث ظاهری ارتقا یافته و خبری از دست کاری قوای محرکه نیست که البته جای تعجبی هم ندارد چون لیبرتی واک اکثراً روی بدنه و کابین خودروها کار می کند. البته این را نیز بدانید که دست کاری قوای محرکه ی هیبریدی تویوتا کار آسانی نیست چراکه پیچیدگی های بالایی داشته و شاید هم لیبرتی واک ترجیح داده دور و بر آن نچرخد!

ارتقای بصری تویوتا پریوس توسط لیبرتی واک!
همرسانی نوشتار: