اولین تصاویر جاسوسی از شاسی بلند لوتوس

  1. سه شنبه ۴ تیر ۹۸ ساعت ۰۸:۰۳ (۵ سال قبل)
اولین تصاویر جاسوسی از شاسی‌بلند لوتوس
به گزارش فرانگر

خودرویی که در تصاویر مشاهده می کنید به احتمال زیادی اولین تصاویر از اولین شاسی بلند تاریخ لوتوس هستند. این خودرو شبیه پروتوتایپ لینک اند کو است اما برخی جزئیات باعث می شوند آن را نمونه ی پیش تولیدی شاسی بلند بریتانیایی ها بدانیم.

اول از همه اینکه تصاویر موردبحث در مقر لوتوس در هِتِل ثبت شده اند. این برند حالا تحت تملک جیلی بوده و البته ولوو و لینک اند کو نیز زیر چتر این خودروساز چینی قرار دارند. گفته شده شاسی بلند لوتوس از معماری ولوو استفاده خواهد کرد.

اگرچه فعلاً نمی توان چیزی را تائید کرد اما پروتوتایپ موردبحث قوس های چرخی دارد که کمی گسترش یافته اند تا رینگ های بزرگ تر را در خود جای دهند. همچنین به نظر می رسد فاصله ی بین چرخه ای روبرویی کمی بیشتر شده که این هم می تواند اشاره ای به ابعاد بزرگ تر شاسی بلند لوتوس داشته باشد.

اولین تصاویر جاسوسی از شاسی بلند لوتوس

البته جالب ترین بخش به نمای عقب مربوط می شود که فاقد خروجی های اگزوز است. اگرچه این امر می تواند به معنی استفاده از قوای محرکه ی الکتریکی باشد اما فکر می کنیم این خودرو از نوع پلاگین هیبریدی است. قطعاً نتیجه گیری دراین باره بسیار زود است اما لوتوس می تواند از تکنولوژی هیبریدی ولوو استفاده کند و این را مدیرعامل لوتوس نیز چندی پیش اعلام کرده بود.

اولین تصاویر جاسوسی از شاسی بلند لوتوس

باور بر این است لوتوس در توسعه ی شاسی بلند خود پورشه کاین را سنگ محک قرار داده و تلاش کرده مشخصات دینامیکی آن به رقیب آلمانی نزدیک باشد. این شاسی بلند احساسی شبیه یک لوتوس واقعی خواهد داشت و شبیه دیگر خودروهای این کلاس نخواهد بود.

اولین تصاویر جاسوسی از شاسی بلند لوتوس

مدیرعامل لوتوس در سال ۲۰۱۸ گفته بود:

اولین تصاویر جاسوسی از شاسی بلند لوتوس

شاسی بلند ما باید خودروی درستی باشد. ما یک فرصت داریم. ما هنوز نیازمند دست یابی به طراحی نهایی هستیم و این مهم ترین چیز است. ما نمی توانیم از همان زبان طراحی مدل های اسپورت استفاده کنیم اما قطعاً این خودرو را به عنوان یک لوتوس تشخیص خواهید داد.همرسانی نوشتار: