سوپرکار الکتریکی دراکو GTE با قدرت ۱۲۰۰ اسب بخار می آید!

  1. شنبه ۱ تیر ۹۸ ساعت ۰۷:۳۶ (۴ سال،۱۰ ماه قبل)
سوپرکار الکتریکی دراکو GTE با قدرت 1200 اسب بخار می‌آید!
به گزارش فرانگر

شرکت ناشناخته ی دراکو موتورز برنامه های خود برای معرفی اولین محصولش در گردهمایی Quail موتور اسپورت را اعلام کرد.

این خودرو که GTE نام گرفته یک سوپرکار الکتریکی با سقف تولید محدود خواهد بود و پرفورمنسی قابل توجه با حداکثر کنترل و ایمنی را در اختیار راننده خواهد گذاشت.

چیز زیادی درباره این خودرو نمی دانیم اما چهار پیشرانه ی الکتریکی آن قدرت ۱۲۰۰ اسب بخاری و گشتاور ۸۸۰۰ نیوتون متری خواهند داشت. این نیروی عظیم ظاهراً باعث دست یابی به حداکثر سرعت ۳۳۲ کیلومتر در ساعتی خواهد شد.

حرفی از محدوده ی حرکتی یا ابعاد مجموعه باتری زده نشده اما دراکو می گوید این خودرو به گونه ای در پیچ ها عمل خواهد کرد که هیچ سوپرکار دیگری در بازار توانایی انجام آن را ندارد. سازنده ی این سوپرکار همچنین ادعا کرده قدرت فوق العاده ی GTE توسط تکنولوژی ای کنترل خواهد شد که حاصل تکامل در پیست نوربرگ رینگ می باشد.

سوپرکار الکتریکی دراکو GTE با قدرت 1200 اسب بخار می آید!

این خودروی چهار نفره توسط لووئی ورمرش و تیم گرن استودیوی او در تورین ایتالیا طراحی شده است. او روی چندین خودرو همچون فراری کالیفرنیا، FF و ۴۵۸ کار کرده است. این طراح مشهور همچنین نقشی مهم در شکل گیری آلفارومئو ۲uettottanta کانسپت و دالارا استراداله داشته است.

تیزر منتشر شده از این خودرو اطلاعات زیادی را منتشر نمی کند اما در آن می توانیم چراغ های جلوی نرم و کاپوتی انحنادار را مشاهده کنیم. ما همچنین جلوپنجره ی احتمالاً بسته و ورودی های هوای نزدیک به گوشه های سپر را می بینیم.

سوپرکار الکتریکی دراکو GTE با قدرت 1200 اسب بخار می آید!

اگرچه دراکو موتورز شرکتی نسبتاً ناشناخته است اما این شرکت که در سیلیکون ولی مستقر است بنا به گفته ی خودش حدود یک دهه را صرف طراحی، مهندسی و توسعه ی این خودرو در پشت درهای بسته کرده است.
همرسانی نوشتار: