قوی تر شدن مرسدس E کلاس ۲۰۲۰ در آمریکا

  1. چهارشنبه ۲۹ خرداد ۹۸ ساعت ۰۹:۰۲ (۴ سال،۱۱ ماه قبل)
قوی‌تر شدن مرسدس E کلاس 2020 در آمریکا
به گزارش فرانگر

مرسدس در حال انجام آخرین تغییرات روی E کلاس فیس لیفت بوده اما همین مدل قبل از فیس لیفت هم به روزرسانی های معدودی را تجربه کرده است.

بنا کار اند درایور، آمریکایی ها شاهد جایگزینی E۳۵۰ سدان جدید با E۳۰۰ خواهند بود. همان گونه که نام این خودرو نشان می دهد E۳۵۰ قوی تر بوده و از پیشرانه ی ۴ سیلندر ۲ لیتری توربو با قدرت ۲۵۵ اسب بخار و گشتاور ۳۷۰ نیوتون متر استفاده می کند.

در مقام مقایسه باید گفت مدل قبلی E۳۰۰ که به پیشرانه ی ۴ سیلندر ۲ لیتری توربو مجهز بوده خروجی ۲۴۱ اسبی و گشتاور ۳۷۰ نیوتون متری داشته است. این نسخه از E کلاس شتاب صفر تا ۹۶ کیلومتر در ساعت ۶.۲ ثانیه ای داشته است.

قوی تر شدن مرسدس E کلاس 2020 در آمریکا

افزایش قدرت ۱۴ اسب بخاری قطعاً با استقبال مواجه شده چراکه E کلاس هم اکنون قوی تر از ب ام و ۵۳۰i می باشد. رقیب باواریایی به پیشرانه ی ۴ سیلندر ۲ لیتری توربو با قدرت ۲۴۸ اسب بخاری و گشتاور ۳۵۰ نیوتون متری مجهز می باشد. البته هردوی این خودروها کم توان تر از آئودی A۶ ۵۵ TFSI هستند. ارباب حلقه از پیشرانه ی ۶ سیلندر ۳ لیتری ۳۳۵ اسبی و گشتاور ۵۰۰ نیوتون متری استفاده می کند.

از آنجایی که در چند هفته ی آینده شاهد رونمایی E کلاس فیس لیفت خواهیم بود بنابراین تغییرات دیگر صورت گرفته در مدل فعلی بسیار محدود بوده است. E۳۵۰ از گیربکس ۹ سرعته اتوماتیک آشنای مرسدس استفاده کرده و با پرداخت ۲۵۰۰ دلار می توان آن را با سیستم چهار چرخ محرک همراه کرد.

قوی تر شدن مرسدس E کلاس 2020 در آمریکا

قوی تر شدن مرسدس E کلاس 2020 در آمریکا


متأسفانه چیزی که تغییر کرده و خیلی هم خوشایند نیست قیمت پایه ی E کلاس می باشد. هم اکنون بهای E350 2020 از 55045 دلار آغاز می شود که 550 دلار گران تر از E300 2019 است.همرسانی نوشتار: