هامر به عنوان برندی تمام الکتریکی احیا می شود؟!

  1. چهارشنبه ۲۹ خرداد ۹۸ ساعت ۰۸:۱۷ (۴ سال،۱۰ ماه قبل)
هامر به عنوان برندی تمام الکتریکی احیا می‌شود؟!
به گزارش فرانگر

هامر مثال بارز خودروهای نمادین اوایل قرن ۲۱ بود و یکی از دلایلی که باعث شد پس از ورشکستگی و بازسازی جنرال موتورز با خط تولید وداع کند مصرف سوخت بالایش بود.

اگرچه جنرال موتورز به دنبال فروش این برند به یکی از شرکت های چینی بود اما با به هم خوردن معامله هامر بی سر و صدا از خط تولید در سال ۲۰۱۰ خداحافظی کرد.

هامر در دورانی از بازار کنار رفت که کراس اوورها و شاسی بلندها از نظر محبوبیت بسیار خوب عمل کرده اند و به سادگی می توان یک هامر مدرن را برای رقابتی شانه به شانه با جیپ تصور کرد. به نظر می رسد برخی مدیران جنرال موتورز برند هامر را فراموش نکرده اند چراکه بلومبرگ گزارش داده جنرال موتورز به دنبال احیای دوباره ی هامر به عنوان تولیدکننده ی شاسی بلندها و پیکاپ های الکتریکی می باشد.

هامر به عنوان برندی تمام الکتریکی احیا می شود؟!

این ایده بنا به دلایلی کاملاً دیوانه وار به نظر می رسد که یکی از دلایل همان تصویر پرمصرف بودن چنین خودروهایی است. جدای از آن، عرضه ی دوباره ی محصولات هامر هزینه ی بالایی خواهد داشت چراکه تلاش های بازاریابی زیادی باید صورت بگیرد و همچنین شبکه ی نمایندگی جدیدی تأسیس شود.

هامر به عنوان برندی تمام الکتریکی احیا می شود؟!

به همین دلیل است که احتمال احیای این برند خیلی بالا نیست. مارک روس رئیس جنرال موتورز هم خیلی موافق این ایده نیست و گفته که هامر را دوست دارد اما درباره ی احیای آن خیلی مطمئن نیست.

عرضه ی دوباره ی محصولات هامر خیلی به واقعیت نزدیک نیست اما شکی وجود ندارد که جنرال موتورز در حال کار روی پیکاپ ها و کراس اوورهای الکتریکی می باشد. انتظار می رود اولین خودرو از این دست شورولت بولت EUV باشد که طبق شنیده ها سال آینده عرضه خواهد شد.

هامر به عنوان برندی تمام الکتریکی احیا می شود؟!

همچنین جنرال موتورز برنامه های خود برای عرضه ی ۷ کراس اوور و شاسی بلندها جدید را اعلام کرده است. اخیراً نیز کادیلاک خبر از تولید اولین کراس اوور الکتریکی اش را داده و جنرال موتورز هم تولید یک پیکاپ الکتریکی را تائید کرده است.
همرسانی نوشتار: