تیزر رضوانی تانک ۲۰۲۰ با ظاهری جدید

  1. چهارشنبه ۲۹ خرداد ۹۸ ساعت ۰۷:۱۰ (۴ سال،۱۰ ماه قبل)
تیزر رضوانی تانک 2020 با ظاهری جدید
به گزارش فرانگر

پس از معرفی رضوانی تانک در سال ۲۰۱۷، این برند هم اکنون تیزر نسخه ای کاملاً جدید از شاسی بلند خشن خود برای مدل سال ۲۰۲۰ را منتشر کرده است. درحالی که مدل قبلی از فریم برگرفته از جیپ رانگلر نسل JK استفاده می کرد، مدل جدید دارای شاسی رانگلر جدید نسل JL می باشد.

فریس رضوانی مدیرعامل این شرکت درباره ی تانک به روز شده می گوید:

هدف ما ارائه ی طراحی جدید برای خودرویی هدفمند، آفرود و خشن بوده و تانک یک محصول عضلانی با تناسبات خوب و کاملاً جدید می باشد. از نظر من این خودرو هم از نظر طراحی و هم از نظر سواری هیجان انگیز است.

تصویر تیزری منتشر شده نشان دهنده ی خودرویی است که با مدل فعلی شباهت هایی دارد. اگرچه در این تصویر نمی توانیم بخش پایینی خودرو را به خوبی ببینیم اما به نظر می رسد خط سقف زاویه دارتر از قبل شده است. کاپوت نیز فرم پیچیده تری به خود گرفته است.

تیزر رضوانی تنها برخی جزئیات مکانیکی و فنی این خودرو را شامل می شود که از جمله ی آن ها می توان به سیستم تعلیق ساخت شرکت فاکس ریسینگ اشاره کرد. خریداران تانک ۲۰۲۰ قادر خواهند بود این خودرو را با پکیج سفارشی X انتخاب کنند که به این ترتیب پیشرانه ی ۸ سیلندر ۶.۲ لیتری سوپرشارژردار داج چلنجر SRT دیمن زیر کاپوت نصب خواهد شد. رضوانی با دست کاری خود باعث شده قدرت پیشرانه از ۷۰۷ به بالای ۱۰۰۰ اسب بخار برسد.

تیزر رضوانی تانک 2020 با ظاهری جدید

این شرکت همچنین مدل نظامی تانک را هم عرضه خواهد کرد که دارای حفاظت الکترومگنتیک گرید نظامی می باشد. بنا به گفته ی رضوانی، این پکیج باعث حفاظت خودرو در برابر تابش الکترومگنتیک E۱ همچون انفجار هسته ای می شود. سطوح حفاظتی E۲ و E۳ هم ارائه می شوند که از سرنشینان در برابر تشعشعاتی همچون شعله های خورشیدی حفاظت می کند.

تیزر رضوانی تانک 2020 با ظاهری جدید

رضوانی تانک ۲۰۲۰ تابستان سال جاری میلادی معرفی خواهد شد و اولین نمونه ها از زمستان به دست مشتریان خواهند رسید. این شرکت هم اکنون سپرده ی ۲۵۰۰ دلاری برای خرید تانک ۲۰۲۰ را قبول می کند.
همرسانی نوشتار: