هایپرکار خاص بوگاتی در پبل بیچ معرفی می شود؟

  1. سه شنبه ۲۸ خرداد ۹۸ ساعت ۱۳:۰۱ (۴ سال،۱۱ ماه قبل)
هایپرکار خاص بوگاتی در پبل بیچ معرفی می‌شود؟
به گزارش فرانگر

ظاهراً بوگاتی به دنبال معرفی خودرویی تولید محدود و ویژه در هفته ی خودرویی مونتری است. این رویداد خودرویی سالانه شامل بخش مشهور پبل بیچ هم می باشد. منابع ناشناس به سوپرکار بلاگ گفته اند که قبلاً برخی از این خودروها به فروش هم رفته اند.

اگرچه جزئیات زیادی از این خودرو در دست نیست اما معرفی چنین خودرویی در هفته ی خودرویی مونتری توجیه پذیر است. این خودروساز سال پیش اقدام به معرفی هایپرکار دیوو در این رویداد کرده بود و اگر به یادتان باشد در سال ۲۰۰۸ هم شاهد رونمایی از ویرون گرند اسپورت در پبل بیچ بودیم.

ظاهراً تا آوریل ۲۰۱۹ از میان ۵۰۰ دستگاه شیرون در نظر گرفته شده بالای ۴۰۰ دستگاه به فروش رسیده است. اگر این شرکت به دنبال کاستن از تعداد مدل های باقی مانده باشد می تواند یک خودروی ویژه را در هفته ی خودرویی مونتری معرفی کند. شایعات نشان می دهند شیرون SS، سوپرلگرای سبک وزن و نسخه ی روباز آپرتا در آینده تولید خواهند شد و این خودروی سفارشی می تواند یکی از آن ها باشد.

هایپرکار خاص بوگاتی در پبل بیچ معرفی می شود؟

ما همچنین احتمال تولید نسخه ای جدید از دیوو را هم رد نمی کنیم. پس از معرفی در سال پیش، بوگاتی می تواند نسخه ای خاص تر از آن را هم معرفی کند. البته خبری درباره چنین خودرویی منتشر شده نشده اما تولید آن هم توجیه پذیر است.

هایپرکار خاص بوگاتی در پبل بیچ معرفی می شود؟

بمب واقعی بوگاتی در هفته ی خودرویی مونتری می تواند نمایش دوباره ی خودروی La Voiture Noire باشد. سوپرکار بلاگ می گوید شاید بوگاتی به دنبال تولید نسخه های بیشتر از این خودرو باشد. همچنین فرایند تکمیل این خودرو ۲.۵ سال دیگر طول خواهد کشید بنابراین زمانی بندی تولید آن به گونه ای است که شاید رونمایی مدلی دیگر تا زمان تکمیل آن انجام شود.

هایپرکار خاص بوگاتی در پبل بیچ معرفی می شود؟
همرسانی نوشتار: