رندر ب ام و M۳ تورینگ، هیجان انگیز و جادار!

  1. سه شنبه ۲۸ خرداد ۹۸ ساعت ۱۱:۰۱ (۴ سال،۱۰ ماه قبل)
رندر ب‌ام‌و M3 تورینگ، هیجان‌انگیز و جادار!
به گزارش فرانگر

استیشن ها قربانی بزرگ محبوبیت شاسی بلندها هستند و قبل از آن نیز سدان ها میخ محکمی را بر تابوت این دسته از خودروها کوبیدند؛ اما خب برخی خودروسازان همچنان نسخه های بسیار سریع از چنین خودروهایی را تولید می کنند. در واقع با محصولاتی خانوادگی طرف هستیم که قدرت قابل توجهی دارند.

از جمله ی چنین خودروهایی می توان به آئودی RS۴ و RS۶ آوانت، مرسدس-ای ام جی C۶۳ و E۶۳ استیشن و… اشاره کرد. این خودروها قطعاً از نظر قدرت و سر و صدا هیچ کمبودی ندارند. در نهایت هم شما مالک خودرویی بسیار کاربردی، قوی و جادار خواهید بود.

این حقیقت که ب ام و هنوز نسخه ی تورینگ سدان جذاب M۳ را نساخته بدون دلیل نیست. همه ی ما ب ام و را به عنوان سازنده ی خودروهایی با نهایت لذت رانندگی می شناسیم و شاید M۳ تورینگ نتواند چنین تصویری ذهنی را ارائه کند. در کل یک خودرو چگونه می تواند هم نهایت لذت رانندگی را ارائه کند و هم خودرویی برای پدر باشد؟!

رندر ب ام و M3 تورینگ، هیجان انگیز و جادار!

خب برخی افراد کلیشه ها را می شکنند و اگر خبرهای پیشین منتشر شده صحیح باشند ب ام و اقدام به معرفی خودروی M۳ تورینگ خواهد کرد. اتوکار می گوید چنین پروژه ای نیازمند حداقل هزینه های توسعه خواهد بود.

رندر ب ام و M3 تورینگ، هیجان انگیز و جادار!

اگر M۳ تورینگ ظاهری شبیه این رندر منتشر شده داشته باشند بنابراین خریداران می توانند خوشحال شوند مخصوصاً اینکه این خودرو دارای گلگیرهایی پهن تر از مدل های استاندارد می باشد.

رندر ب ام و M3 تورینگ، هیجان انگیز و جادار!

به هر حال، اگرچه ممکن است ظاهر M۳ تورینگ مشابه رندر یاد شده نباشد اما سدان پرچم دار این خانواده از پیشرانه ی ۶ سیلندر ۳ لیتری توئین توربو با حداکثر قدرت حدود ۴۷۴ اسب بخار استفاده خواهد کرد که می تواند برای یک استیشن بیش از حد نیاز باشد…
همرسانی نوشتار: