درخواست کمک همسر گوسن از دونالد ترامپ!

  1. سه شنبه ۲۸ خرداد ۹۸ ساعت ۰۹:۰۶ (۴ سال،۱۱ ماه قبل)
درخواست کمک همسر گوسن از دونالد ترامپ!
به گزارش فرانگر

کارول گوسن همسر کارلوس گوسن مدیرعامل اسبق نیسان ژاپن از رئیس جمهور آمریکا درخواست کمک کرد! گوسن از ماه نوامبر در بازداشت مقامات ژاپنی به سر برده و اتهامات زیادی از جمله مالی به او وارد شده است.

کارول گوسن به بی بی سی گفته است:

من می خواهم ترامپ با شینزو آبه نخست وزیر ژاپن درباره ی شرایط بازداشت همسرم صحبت کند و به من هم اجازه ی گفت وگو با همسرم را بدهند. من می خواهم به احتمال بی گناهی او تا زمانی که اتهاماتش واقعاً اثبات نشده اند احترام بگذارند.

شینزو آبه نخست وزیر ژاپن بیست و هشتم و بیست و نهم ژوئن میزبان سران گروه ۲۰ در اوزاکای ژاپن خواهد بود.

درخواست کمک همسر گوسن از دونالد ترامپ!

کارول گوسن همچنین اظهار داشته از زمان بازداشت دوباره ی کارلوس گوسن در چهارم آوریل تاکنون با او گفت وگویی نداشته است. او اظهار داشته است:

درخواست کمک همسر گوسن از دونالد ترامپ!

آن ها (مقامات ژاپنی) به کارلوس گفتند که یکی از محدودیت های زندان عدم اجازه برای گفت وگو با من بوده که از نظر من غیرانسانی است. تمامی این موارد را می توانستند در داخل خود کمپانی حل کنند. این موضوع نیازی به این همه جنجال نداشت و زمان همه چیز را ثابت خواهد کرد.

این اولین باری نیست که همسر گوسن از مقامات سیاسی درخواست کمک کرده چراکه قبلاً او از دولت فرانسه نیز خواسته بود به آزادی کارلوس گوسن کمک کنند. گوسن از همان زمان بازداشت خود تمامی اتهامات وارد شده را رد کرده است.

وکیل این مدیر ارشد خودروسازی چند هفته ی پیش به رسانه های ژاپنی گفته بود شرایط بازداشتگاه موکلش به گونه ای است که نقض حقوق انسانی به شمار می رود.

درخواست کمک همسر گوسن از دونالد ترامپ!
همرسانی نوشتار: