پیش نیازهای ساخت پیکاپ الکتریکی از زبان جنرال موتورز

  1. دوشنبه ۲۷ خرداد ۹۸ ساعت ۰۷:۰۱ (۴ سال،۱۰ ماه قبل)
پیش‌نیازهای ساخت پیکاپ الکتریکی از زبان جنرال موتورز
به گزارش فرانگر

پیکاپ الکتریکی و آتی جنرال موتورز در هفته های اخیر خبرساز شده و مارک روس رئیس این شرکت هم اکنون جزئیات بیشتری از آن را در مصاحبه با بلومبرگ منتشر کرده است.

روس که درباره ی سرمایه گذاری ۱۵۰ میلیون دلاری جنرال موتورز در تأسیسات تولید فلینت صحبت می کرد اظهار داشت این شرکت نیازمند رفع چند چالش پیش از تولید پیکاپی الکتریکی می باشد. به همین خاطر او نتوانسته زمان دقیق تولید و عرضه ی این خودرو را اعلام کند.

روس گفته به خاطر اینکه بسیاری از مالکان پیکاپ ها از این خودروها برای کار استفاده می کنند بنابراین جنرال موتورز باید از زمان کم شارژ باتری ها اطمینان حاصل کند تا خریداران به پیکاپ های الکتریکی توجه نشان دهند. علاوه بر شارژ سریع و آسان، روس گفته زیرساخت های بیشتری هم باید برای این دست خودروها فراهم شود.

پیش نیازهای ساخت پیکاپ الکتریکی از زبان جنرال موتورز

چالش ها به همین جا ختم نمی شوند. بنا به گفته ی مدیر جنرال موتورز، این خودروساز تنها در صورتی خواهد توانست یک پیکاپ الکتریکی را به فروش برساند که قیمت چنین خودروهایی به محدوده ی مدل های درون سوز سنتی برسد. این خودروهای الکتریکی همچنین باید قابلیت اطمینان بالایی داشته باشند و در عین حال توانایی های باربری و یدک کشی بسیار خوبی هم داشته باشند. در کل چرا باید فردی یک پیکاپ الکتریکی را در صورت داشتن قیمت بالاتر، اطمینان کمتر و توانایی های پایین تر بخرد؟

پیش نیازهای ساخت پیکاپ الکتریکی از زبان جنرال موتورز

با این تفاسیر به نظر می رسد پیکاپ الکتریکی جنرال موتورز در همان کلاس سطح بالای ریویان R۱T نخواهد بود؛ و این احتمالاً با استقبال خریداران زیادی مواجه خواهد شد چراکه آن ها خواهند توانست این خودرو را با قیمت مناسبی بخرند.

پیش نیازهای ساخت پیکاپ الکتریکی از زبان جنرال موتورز
همرسانی نوشتار: