مدیر طراحی لینکلن به نیسان پیوست

  1. یکشنبه ۲۶ خرداد ۹۸ ساعت ۱۴:۰۲ (۴ سال،۱۱ ماه قبل)
مدیر طراحی لینکلن به نیسان پیوست
به گزارش فرانگر

چند روز پیش مدیر طراحی لینکلن آقای «دیوید وودهاوس» به طور ناگهانی و بدون بیان دلیل مشخصی از سمت خود استعفا داد. حال معلوم شده این طراح بریتانیایی به نیسان پیوسته و به عنوان معاون ارشد مرکز طراحی نیسان آمریکا فعالیت خواهد کرد. وی که پیش ازاین مدیر طراحی لینکلن و مدیر استراتژی طراحی جهانی فورد بوده است، حالا تمامی فعالیت های طراحی نیسان و اینفینیتی در ایالات متحده را رهبری خواهد کرد. آقای وودهاوس همچنین در کمیتهٔ مدیریت طراحی جهانی نیسان هم حضور خواهد داشت.

معاون ارزش بخش طراحی جهانی نیسان آقای «Alfonso Albaisa» در این رابطه گفته است:

ما در حال جشن گرفتن چهلمین سالگرد تأسیس مرکز طراحی نیسان آمریکا هستیم و من خوشحالم که دیوید وودهاوس رهبر تیم بااستعداد ما در سن دیه گو خواهد بود. استعداد، رهبری و دیدگاه دیوید این اطمینان را به ما می دهد که DNA طراحی هیجان انگیزی را برای برندهای نیسان و اینفینیتی شکل خواهد داد

فعلاً جزئیات بیشتری از نقش وودهاوس در مرکز طراحی نیسان آمریکا منتشر نشده است اما کاملاً روشن است که او در مورد طراحی تمامی خودروهای تولیدی و کانسپت نیسان و اینفینیتی برای آمریکای شمالی حرف آخر را خواهد زد. البته نفوذ وی می تواند فراتر از منطقهٔ آمریکای شمالی باشد زیرا DNA طراحی محصولات نیسان برای بازارهای جهانی و با تأکید خاص بر منطقهٔ آمریکای شمالی است. این استودیو با همکاران جهانی خود و همین طور با مراکز فنی نیسان در ژاپن و آمریکای شمالی کار می کند.

مدیر طراحی لینکلن به نیسان پیوست

مرکز طراحی نیسان آمریکا در سال ۱۹۷۹ به عنوان اولین استودیوی طراحی نیسان در خارج از ژاپن تأسیس شد. این مرکز امروزه یک استودیوی طراحی کامل است که می تواند تمامی مراحل طراحی خودرو از اکتشاف تا تولید را انجام دهد. حال ازاین پس رهبری این مرکز طراحی با آقای وودهاوس خواهد بود که با ۲۵ سال سابقهٔ تخصصی در طراحی جهانی خودرو، پیش ازاین در برندهای مهمی مثل رنجروور، ب ام و مینی، کادیلاک، فورد و لینکلن کار کرده است.

مدیر طراحی لینکلن به نیسان پیوست
همرسانی نوشتار: