تعهد کادیلاک به ادامه ساخت سدان ها

  1. یکشنبه ۲۶ خرداد ۹۸ ساعت ۰۹:۰۴ (۴ سال،۱۰ ماه قبل)
تعهد کادیلاک به ادامه ساخت سدان‌ها
به گزارش فرانگر

جنرال موتورز در آمریکای شمالی چندین سدان خود را از خط تولید خارج می کند اما کادیلاک استثنای مهم این حرکت است چراکه اخیراً خودروهای CT۴-V، CT۵ و CT۵-V را معرفی کرده است.

این خودروساز آمریکایی حتی بازنشسته کردن خودروهای CT۶ و CT۶-V را نیز رد کرده است. این دو خودرو در ابتدا قرار بود از اول ژوئن تولید نشوند اما نهایتاً تولید آن ها تا ژانویه ی ۲۰۲۰ ادامه خواهد یافت.

تعهد کادیلاک به ساخت سدان ها سورپرایز کننده است چراکه بسیاری از برندها تمرکز خود را روی کراس اوورها، شاسی بلندها و پیکاپ ها معطوف می کنند. در واقع سبد محصولات سدان کادیلاک از نظر فروش عملکرد چندان درخشانی نداشته اما خب کادیلاک با معرفی مدل های XT۴ و XT۶ به دنبال رفع این مشکل است.

تعهد کادیلاک به ادامه ساخت سدان ها

تصمیم این برند برای ادامه ی ساخت سدان ها شاید سورپرایز کننده باشد اما مدیر طراحی این برند گفته است:

تعهد کادیلاک به ادامه ساخت سدان ها

ما هم اکنون شاسی بلندهای زیادی داریم بنابراین می خواهیم نگاهی دوباره به سدان های خود بیندازیم. قدرت خرید خریداران جوان تر خوب بوده بنابراین CT۴ یک انتخاب عالی برای ورود به دنیای کادیلاک است.

تعهد کادیلاک به ادامه ساخت سدان ها

تعهد کادیلاک به ادامه ساخت سدان ها


به نظر می رسد کادیلاک روی مشتریان جوان برای فروش سدان های خود حساب باز کرده است. البته این موضوع خیلی هم دور از واقعیت نیست چراکه مطالعه ی قبلی نشان داده 86 درصد افراد با بازه ی سنی 18 تا 34 سال که مالک سدان نیستند در آینده خرید یک سدان جدید را مدنظر قرار خواهند داد.

اگر امید کادیلاک به این موضوع باشد پس باید گفت تنها شرکتی نیست که روی سدان ها حساب می کند. نیسان نیز گفته بود:

تعهد کادیلاک به ادامه ساخت سدان ها

ما فکر می کنیم نسل های جدید سدان های بیشتری در مقایسه با نسل های قدیمی تر خواهند خرید. مشتریان جوان نمی خواهند یک خودروی پدرانه بخرند.

کادیلاک جدای از ادامه تولید سدان ها در حال برنامه ریزی برای ساخت مدل های متنوع و جدید سری V است. دو خودروی CT۴-V و CT۵-V ماه پیش معرفی شده اند اما نسخه های پرفورمنس دیگری هم در راه است. این شرکت همچنین می خواهد کراس اوورهای سری V را نیز تولید کند.

تعهد کادیلاک به ادامه ساخت سدان ها
همرسانی نوشتار: