فورد اکسپلورر ST با لاستیک های میشلین ویژه مرسدس!

  1. شنبه ۲۵ خرداد ۹۸ ساعت ۱۴:۳۶ (۴ سال،۱۱ ماه قبل)
فورد اکسپلورر ST با لاستیک‌های میشلین ویژه مرسدس!
به گزارش فرانگر

نسل جدید فورد اکسپلورر وارد بازار شده و یک پیشنهاد بسیار خوب است. این خودرو در تریم های متنوع از جمله نمونه ی پرچم دار ST عرضه می شود. اکسپلورر جدید بر پایه ی پلتفرمی دیفرانسیل عقب شکل گرفته و قول داده که رفتار دینامیک تری در جاده داشته باشد. کمک حال این خودرو در عمل کردن به قول خود لاستیک های چسبنده ی میشلین لاتیتود اسپورت ۳ خواهد بود که به صورت سفارشی در دسترس خریداران است.

گفته شده این لاستیک ها به طور ویژه برای مرسدس بنز طراحی شده اند. دو حرف کوچک MO که مخفف مرسدس اورجینال هستند در دیواره ی لاستیک ها نقش بسته اند و نشان دهنده ی توسعه ی مخصوص این لاستیک ها برای همخوانی با نیازهای مرسدس بنز هستند؛ اما در این مورد باید گفت لاستیک های میشلین به طور ویژه برای مرسدس-ای ام جی GLC۴۳ کوپه طراحی شده اند.

در زمان تست درایو اکسپلورر جدید توسط اصحاب رسانه، کار اند درایور با مهندس ارشد پرفورمنس فورد گفت و گو کرده و او اذعان داشته این خودروساز در ابتدا به دنبال عرضه ی شاسی بلند خود تنها با لاستیک های چهارفصل پیرلی بوده است؛ اما در نهایت اد کرنز و تیمش تصمیم می گیرند تا لاستیک های پرفورمنس و تابستانی میشلین را نیز برای اکسپلورر ST در نظر بگیرند. فورد با میشلین تماس گرفته تا گزینه های متنوع آن ها را بررسی نماید.

فورد اکسپلورر ST با لاستیک های میشلین ویژه مرسدس!

میشلین هم گفته که لاستیک های لاتیتود اسپورت ۳ MO در حال حاضر تنها گزینه ی در دسترس می باشند. فورد در نهایت تصمیم به استفاده از این لاستیک ها گرفته است. به یاد داشته باشید که GLC۴۳ از لاستیک های ۴۵/۲۷۵ در جلو و ۴۰/۳۱۵ در عقب استفاده کرده درحالی که هر چهار چرخ فورد از نوع ۲۷۵ هستند.

فورد اکسپلورر ST با لاستیک های میشلین ویژه مرسدس!

اکسپلورر همچنین اولین شاسی بلند جهان است که از لاستیک های Selfseal میشلین استفاده کرده است. این لاستیک ها به صورت استاندارد در نسخه های پلاتینیم و لیمیتد اکسپلورر نصب شده اند.

فورد اکسپلورر ST با لاستیک های میشلین ویژه مرسدس!
همرسانی نوشتار: