انتشار تصاویری از ب ام و سری ۸ گرن کوپه پیش از رونمایی رسمی

  1. جمعه ۲۴ خرداد ۹۸ ساعت ۱۰:۰۳ (۴ سال،۱۱ ماه قبل)
انتشار تصاویری از ب‌ام‌و سری 8 گرن کوپه پیش از رونمایی رسمی
به گزارش فرانگر

قرار است ب ام و سری ۸ گرن کوپه اواخر همین ماه رسماً رونمایی شود اما حالا پیش از آن به صورت آنلاین تصاویری از این کوپهٔ چهاردر آلمانی منتشر شده است. با توجه به این تصاویر، در بخش جلویی سری ۸ گرن کوپه همان نمای آشنای نسخهٔ کوپه با جلوپنجرهٔ کلیوی شکل بزرگ دیده می شود که توسط چراغ های باریکی احاطه شده است. در پروفیل جانبی خودرو نیز قسمت جلویی به طور کامل از نسخهٔ کوپه گرفته شده است اما در ادامه فاصلهٔ محوری بیشتر و دو درب اضافه در عقب دیده می شود. علاوه بر این، در این قسمت رکاب های تهاجمی تر و سقف شیب دار هم به چشم می خورد.

بخش عقبی سری ۸ گرن کوپه اما بازهم همان نمای آشنای برادر کوپه اش را دارد و در اینجا نیز چراغ های باریک و خروجی های هوای درون سپر دیده می شوند. اسپویلر یکپارچه، دو سر اگزوز و دیفیوزر نیز از دیگر ویژگی های قابل توجه بخش عقبی این ماشین هستند. در بین تصاویری که از سری ۸ گرن کوپه منتشر شده تصویری از نمای داخلی آن وجود ندارد اما بااین حال مطمئناً کوپهٔ چهاردر ب ام و در اینجا هم کاملاً با نسخهٔ دودر اشتراک خواهد داشت؛ بنابراین انتظار می رود در کابین خودرو شاهد غربیلک فرمان سه پره، صفحه آمپر دیجیتالی ۱۲.۳ اینچی و نمایشگر ۱۰.۲۵ اینچی سیستم اطلاعاتی-سرگرمی باشیم.

انتشار تصاویری از ب ام و سری 8 گرن کوپه پیش از رونمایی رسمی

پیشرانه های سری ۸ گرن کوپه همگی با نسخه های کوپه و کابریولت مشترک هستند و بنابراین لیست انتخاب ها باید شامل یک موتور ۳ لیتری شش سیلندر خطی توربودیزل با ۳۲۰ اسب بخار قدرت و یک واحد ۴.۴ لیتری V۸ توئین توربوی بنزینی با ۵۳۰ اسب بخار قدرت باشد که دومی در مدل M۸۵۰i ارائه می شود. برای کسانی که به قدرت بیشتری نیاز دارند اما بعداً مدل پرچم دار M۸ گرن کوپه به بازار خواهد آمد که به نیروگاه ۴.۴ لیتری V۸ توئین توربو با ۶۰۰ اسب بخار قدرت مجهز خواهد بود. علاوه بر این، انتظار می رود نسخهٔ کامپتیشن هم با ۶۲۵ اسب بخار قدرت ارائه گردد. ب ام و سری ۸ گرن کوپه از ماه سپتامبر راهی بازار خواهد شد.

انتشار تصاویری از ب ام و سری 8 گرن کوپه پیش از رونمایی رسمی
همرسانی نوشتار: