راز خانه اجاره ای میترا استاد

در شرف ازدواج می باشند در اجاره نامه ثبت شده بود

تاریخ عقد میترا استاد که سندش توسط برادرش در اینستاگرام انتشار یافته است دستکاری شده و همین مسئله باعث واکنش هایی شده است.

  1. چهارشنبه ۲۲ خرداد ۹۸ ساعت ۰۸:۴۵ (۵ سال،۱ ماه قبل)
فائزه هاشمی کدام خانه را به میترا استاد اجاره داده بود؟
به گزارش فرانگر

پست برادر میترا استاد در اینستاگرامش اما و اگرهای زیادی دارد چرا که تاریخ هایش عجیب و غریب است. در این پست به نظر می رسد تاریخ انتشار یک خبر متعلق به کناره گیری نجفی در روز 21 فروردین ماه سال 97 بوده و تاریخ عقد 19 روز بعد را نشان می دهد که نهم اردیبهشت ماه سال گذشته است.اما واکنش کاربران به دستکاری تاریخ عقد بوده است که هشتم به نهم تغییر یافته و علت آن مشخص نیست و خیلی ها این یک روز تاخیر را دارای علت دانسته اند که ابهام آمیز است.

در همین حال، برادر میترا استاد تصویری نیز  از اجاره نامه منزل قبلی او را در اینستاگرام منتشر کرده و گفته بعد از آن هم یک آپارتمان اجاره ای دیگر تنها نصیب خواهرش بوده که «مقتل» او شد.

پسر میترا استاد پیشترگفته  بود «چند روز قبل به این خانه آمدیم. این خانه متعلق به دوست نجفی بود که به مدت یک سال در اختیار ما گذاشته بود تا در آن زندگی کنیم».

مسعود استاد به همراه تصویر اجاره نامه منزل قبلی که امضای فائزه هاشمی در محل اجاره دهنده و در امضای مستاجر هم نام میترا استاد با حروف انگلیسی در آن دیده می شود، به عنوان «درددل اول» و «سند شماره ۱ / اجاره نامه آپارتمان صدرالاشاره» نوشت:...از آن همه عالی نشینی، یک واحد آپارتمان اجاره ای به مساحت 7/121 متر برای شروع زندگی مشترک آن ها بود (۱۳۹۷) و بعد از آن آپارتمان عاریه ای بود که مقتل عزیزمان شد.

در تصویر اجاره نامه منزل قبلی که شفاف و خوانا نیست اما به نظر می رسد که تاریخ اجاره نامه از ۲۴ بهمن ماه ۹۶ تا ۲۴ خردادماه ۹۸ به مدت ۱۶ ماه یعنی تا ۱۰ روز دیگر است و مبلغ اجاره به صورت یک جا در ابتدا پرداخت شده بود.

در بخش توضیحات این اجاره نامه که خوانا نیست عبارت «در شرف ازدواج می باشند» دیده می شود.
همرسانی نوشتار: