فراخوان گسترده رم ۱۵۰۰ جدید

  1. دوشنبه ۲۰ خرداد ۹۸ ساعت ۰۸:۰۰ (۴ سال،۱۱ ماه قبل)
فراخوان گسترده رم 1500 جدید
به گزارش فرانگر

فیات-کرایسلر فراخوان دیگری را برای جدیدترین نسل رم ۱۵۰۰ اعلام کرده است. این فراخوان ایمنی مدل های ۲۰۱۹ و ۲۰۲۰ این پیکاپ توانا را شامل می شود و دلیل آن یک خطای نرم افزاری است که می تواند باعث غیرفعال شدن کیسه های هوا و پیش کشنده های کمربند ایمنی شود که همین امر باعث افزایش ریسک جراحت در زمان وقوع تصادف می شود.

این مشکل که در خلال بازرسی های داخلی شرکت کشف شده از طریق چراغ هشدار پشت آمپرها به اطلاع راننده خواهد رسید.

حدود ۲۹۵۹۸۱ دستگاه رم ۱۵۰۰ مدل ۲۰۱۹ آمریکا، تعداد ۳۸۸۸۴ دستگاه در کانادا، ۱۸۷۱ دستگاه در مکزیک و ۶۱۵۴ دستگاه نیز خارج از منطقه ی نفتا تحت تأثیر این مشکل هستند. همچنین ۲۶ دستگاه پیکاپ مدل سال ۲۰۲۰ نیز باید در این فراخوان شرکت کنند.

رم 1500 2019

تکنسین های رم قبلاً دستورالعمل مربوط به حل این مشکل را دریافت کرده اند و اقدام به تعویض ماژول های محدودکننده ی موردنیاز کرده و یا اینکه نرم افزار خودرو را به روز خواهند کرد. همچون همیشه این فراخوان بدون دریافت هزینه از مالکان انجام خواهد شد. اطلاع رسانی لازم به زودی توسط رم انجام خواهد شد و انتظار می رود عملیاتی شدن آن از همین ماه شروع شود.

فراخوان گسترده رم 1500 جدید

فراخوان گسترده رم 1500 جدید

فراخوان گسترده رم 1500 جدید


از زمان معرفی جدیدترین نسل رم 1500 در اوایل سال 2018، چندین فراخوان برای این خودرو اعلام شده است. جدا شدن پدال ترمز از جای خود، نقص سیستم یخ زدا، اختلال در سیستم فرمان هیدرولیک، قطع نشدن کروز کنترل و… جزو اشکالاتی بوده اند که قبلاً منجر به فراخوان این پیکاپ شده اند.همرسانی نوشتار: