حراج آخرین ساب ۹-۳ صفرکیلومتر

  1. یکشنبه ۱۹ خرداد ۹۸ ساعت ۱۵:۰۲ (۴ سال،۱۱ ماه قبل)
حراج آخرین ساب 9-3 صفرکیلومتر
به گزارش فرانگر

اگر دوست دارید مالک آخرین ساب صفرکیلومتر شوید خبرهای خوبی برایتان داریم. NEVS در حال برنامه ریزی برای حراج یک خودروی ۵ ساله ی صفرکیلومتر است.

این خودرو ساب ۹-۳ آئرو توربوی سدان است که از هفتم تا نهم ژوئن در فستیوال موزه ی خودرویی ساب به نمایش درمی آید. اواخر امسال هم این خودرو زیر چکش حراج خواهد رفت.

احتمالاً به یاد خواهید آورد که ساب در سال ۲۰۱۱ تولید خود را متوقف کرد. البته شرکت NEVS در دسامبر سال ۲۰۱۳ اقدام به تولید دوباره ی سدان ۹-۳ آئرو با پیشرانه ای بنزینی کرد.

آخرین مدل های صفرکیلومتر این خودرو در همان کارخانه ی اصلی و با استفاده از قطعات اصیل تهیه شده از حدود ۴۰۰ تأمین کننده ساخته شدند. در بازه زمانی ۲ ساله، NEVS تنها ۴۲۰ دستگاه خودرو تولید کرد که یکی از آن ها همین مدل صفرکیلومتر است.

2008 Saab 9-3

در آغاز باید گفت این خودرو در سال ۲۰۱۴ و با رنگ بدنه ی نقره ای ساخته شده است. نیروبخش ۹-۳ آئرو موردبحث پیشرانه ی ۴ سیلندر ۲ لیتری توربو با قدرت ۲۲۰ اسب بخاری و گشتاور ۳۵۰ نیوتون متری است. این خودرو نیروی خود را از طریق گیربکس ۶ سرعته اتوماتیک به چرخ ها منتقل می کند.

همین الان چیزی برای انجام دادن وجود ندارد اما NEVS در آینده آگهی رسمی حراج این خودرو را به همراه مشخصات کامل و گالری تصاویر منتشر خواهد کرد و مشتریان بالقوه می توانند به دنبال آن باشند.

2008 Saab 9-3
همرسانی نوشتار: